Šumperk.info

sněžení sněžení, -1°C

Dnes je pátek 1.12 a svátek má Iva

Aktuality:


Vychází květnové číslo Šumperského zpravodaje

25. 5. 2023 v 17:35 - Poslední květnový víkend dostanou Šumperané do schránek 5. číslo Zpravodaje. Mezi hlavní témata, která jsme pro čtenáře připravili, patří boj vedení města o zachování bezbariérové pošty v Temenici a podrobný program Slavností města.

Šumperské proměny věnujeme domu, který nechal postavit v současné Langrově ulici obchodních Franz Fleischmann. Komiks připomíná osudy čestného občana města Šumperka MUDr. Otakara Reisse.

Pokud nebudete mít Zpravodaj ve své schránce do úterý 30. května, napište co nejdříve na e-mail: zakazky@kartotisk.cz. Uveďte zde prosím jméno a adresu, Zpravodaj vám bude doručen v nejbližším možném termínu.

V případě problémů můžete také volat reklamační linku tel.: 583 211 331, která je v provozu v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hodin.

Zpravodaj je možné si také zdarma vyzvednout na informacích městských úřadoven (nám. Míru, ul. Jesenická, ul. Lautnerova), v Informačním centru na Hlavní třídě nebo například na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk či v Městské knihovně T.G.M.

Elektronická verze periodika je zde


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...odaje.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama