Šumperk.info

zataženo zataženo, 22°C

Dnes je neděle 14.8 a svátek má Alan

Aktuality:


Virtuální Slavnosti města dnes odstartuje kapela Fleksible

4. 6. 2021 v 14:40 - Slavnosti města Šumperka se letos kvůli epidemiologickým opatřením, jež na jaře znemožnila přípravy, konat nemohou. Přesto místní radnice připravuje několik aktivit, které připomenou významnou historickou událost šumperských dějin. O start virtuálních slavností se postará on-line koncertem kapela Fleksible. Začínáme dnes v 19.00.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

Kapela Fleksible se představuje na výjimečném online akustickém koncertu, který si pro vás připravila jako malou náhradu za zrušené Slavnosti města Šumperka. V nádherných interiérech klášterního kostela v Šumperku zahrála své největší hity i zbrusu nové písně. „Děkujeme Městu Šumperk za příležitost a podporu, bez níž by tento speciální koncert pro fanoušky nemohl vzniknout,“ řekl klávesista kapely Josef Macek. „Také děkujeme za technickou pomoc mistru zvuku Radkovi Jandíkovi a kameramanovi Jirkovi Sadilovi, kteří pomohli vyladit celkový výsledek. Věřím, že si tento speciální koncert užijete,“ dodal. 

Jako host koncertu, který naleznete zde, se představí zpěvačka Alexandra Fleková.

Kapela Fleksible v letošním roce slaví 10 let od svého založení a na podzim plánuje další speciální koncert. „Pokud to koronavirová opatření dovolí, rádi bychom se posluchačům a fanouškům představili průřezem své dosavadní tvorby, kterou připravujeme i se speciálními hosty,“ doplnil Josef Macek.

Kapela Fleksible při natáčení on line koncertu v klášterním kostele v Šumperku


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...sible.html

Reklama