EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy blízký déšť Dnes 16°C

Částečně oblačno Zítra 20°C

Dnes je čtvrtek 23.5 a svátek má Vladimír

Aktuality:


Veřejnosti se opět představí zajímaví a úspěšní zaměstnavatelé šumperského regionu

24. 9. 2018 v 15:32 - V Šumperku se uskuteční již čtvrtý ročník osvětové akce pod názvem Burza práce a vzdělání 2018 (dále jen Burza), na které se budou prezentovat zaměstnavatelé šumperského regionu se svou aktuální nabídkou pracovních příležitostí. Vedle nich se představí také jejich partnerské střední školy s nabídkou odborného vzdělání.

Burza umožní široké veřejnosti bezprostřední setkání s personalisty významných firem ze Šumperska a okolí. Návštěvníci z řad široké veřejnosti tak budou mít možnost osobně se zeptat na věci, které je zajímají v souvislosti s pracovním uplatněním, s požadavky pro výkon různých profesí, s možnostmi firemního vzdělávání či zapracovávání nových Zaměstnanců. V případě bližšího zájmu si po dohodě s personalisty mohou také domluvit osobní návštěvu firmy nebo rovnou pracovní pohovor.

Akce se také tradičně zaměřuje na oblast kariérového poradenství pro žáky základních škol a jejich rodiče. Díky společné prezentaci zaměstnavatelů a partnerských škol mohou získat informace o možnostech odborného vzdělání s ohledem na volbu budoucího povolání. Žáci a rodiče mohou osobně konzultovat také organizaci a průběh studia na vybrané odborné střední škole, možnosti stáží praxí a stipendijní podmínky u firem, případně různé benefity, které škola poskytuje.

Krom osvěty a poradenství nabídne Burza také mnoho zajímavých exponátů, praktických ukázek řemesel a jiných aktivit, které si připraví vystavovatelé na svých stáncích. Pro žáky 8. a 9. tříd je připravena také soutěž o zajímavou cenu tablet - Huawei Mediapad T3 10.

Burza proběhne ve čtvrtek 4. 10. 2018 v Domě kultury Šumperk v době od 9 do 17 hodin. Vstup je zdarma. Organizátory jsou Okresní hospodářská komora Šumperk, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Šumperk.

Seznam vystavovatelů a více informací naleznete na: www.ohk-sumperk.cz, www.burzapav.cz

Zdroj článku:

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Šumperk
M.R.Štefánika 20
787 01 Šumperk


Autor: M.R.Štefánika 20, 787 01  Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/obca...gionu.html

Reklama