Šumperk.info

zataženo zataženo, 19°C

Dnes je neděle 25.7 a svátek má Jakub

Aktuality:


Vedení města poděkovalo Pontisu

7. 6. 2021 v 14:55 - Balíčky regionálních potravin předalo vedení města řediteli obecně prospěšné společnosti Pontis a senátorovi v jedné osobě Miroslavu Adámkovi a jeho zaměstnancům jako poděkování za péči o seniory v době kovidové.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

„Období nejtvrdších lockownů nebylo pro nikoho jednoduché, ale vy jste to zvládli skvěle a vlastními silami. Za vaši skvělou práci, trpělivost a starostlivost o tu nejvíce ohroženou skupinu našich občanů, za to vám patří velký dík,“ doplňovali se vzájemně v superlativech na adresu zaměstnanců Pontisu místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl, které doprovodili na malou slavnost i někteří radní města Šumperka.

Společnost PONTIS Šumperk o.p.s. město založilo v roce 1999. Působí v několika oblastech a nabízí široké spektrum činností – od služeb pro děti, rodiny dospělé osoby s hendikepem a seniory. Nabízí sociální poradenství, pečovatelskou službu, provozuje nízkoprahové centrum pro děti a mládež, k dispozici má azylový dům i sociální byty, nabízí krizovou pomoc, volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie, denní centra pro osoby s hendikepem či seniory. V areálu bývalých kasáren skvěle funguje i odlehčovací služba. Pontis také zajišťuje také provoz Taxíku Maxíku i rehabilitaci v Centru therasuit.

Vedení města poděkovalo zaměstnancům společnosti Pontis za péči o seniory v době kovidové


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...ntisu.html

Reklama