EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy slabý déšť Dnes 19°C

Občasný mírný déšť Zítra 17°C

Dnes je pondělí 20.5 a svátek má Zbyšek

Aktuality:


Vážná dopravní nehoda úseku obchvatu obce Zvole

30. 11. 2018 v 09:33 - Zásah všech složek integrovaného záchranného systému si včera po 18. hodině vyžádala vážná dopravní nehoda, ke které došlo na silnici I. třídy č. 44 v úseku obchvatu obce Zvole.
Fotografie z místa nehody
Fotografie z místa nehody

Podle prvotního šetření tam 53letý řidič s vozem Renault Master, jedoucí ve směru na Zábřeh, z prozatím přesně nezjištěných příčin přejel do protisměrné části komunikace, kde se čelně střetl s protijedoucím vozem Škoda Octavia. Za jeho volantem seděla mladá řidička, která při střetu utrpěla vážná zranění. Po prvotním ošetření byla zdravotnickou záchrannou službou převezena k ošetření do Fakultní nemocnice v Olomouci. Řidič dodávkového vozidla se na místě podrobil orientační dechové zkoušce, která vyloučila, že by řídil pod vlivem alkoholu. U zraněné řidičky byl nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení. Škoda na zúčastněných vozidlech byla předběžně vyčíslena na 250 000 Kč.

Z důvodu prováděného šetření byla silnice v místě dopravní nehody v obou směrech uzavřena. K plnému obnovení provozu došlo krátce po 23. hodině.Veškeré příčiny, okolnosti a souvislosti, za kterých k této dopravní nehodě došlo, jsou předmětem dalšího šetření.

Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová

Reklama