Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 17°C

Dnes je neděle 19.5 a svátek má Ivo

Aktuality:


Šumperský zpravodaj uspěl v soutěži Radniční oko

26. 4. 2024 v 09:00 - Město Šumperk zvítězilo v soutěži Radniční oko, kterou organizuje Sdružení vydavatelů radničních zpravodajů ČR a hodnotí kvalitu obecních zpravodajů z celé ČR. Šumperský zpravodaj získal 1. místo v kategorii obcí do 30 tisíc obyvatel. 

Ocenění převzala místostarostka Eva Kostecká, která zároveň působí jako předsedkyně redakční rady městského zpravodaje. Slavnostní vyhlášení cen Radniční oko se konalo 25. dubna v Chrudimi. „Děkujeme za ocenění a pořadatelům za organizaci soutěže, která přináší cennou zpětnou vazbu naší redakci a umožňuje srovnání s ostatními podobnými periodiky,“ řekla během slavnostního ceremoniálu místostarostka. 

Vítězství potvrzuje dlouhodobou vysokou úroveň našeho zpravodaje, jeho grafického designu a redakčního obsahu, který pravidelně informuje občany o dění v městě a zároveň zdůrazňuje úsilí města Šumperk v oblasti transparentní a efektivní komunikace s veřejností. „Do soutěže byly zaslány celkem tři čísla zpravodaje, první dvě letošního roku vytvořené novým redaktorem Vladislavem Sobolem, a jedno z loňského roku,“ doplnila Kostecká. 

Děkujeme všem, kdo se podílí na přípravě a realizaci zpravodaje a jeho obsahu, a těšíme se na další povedená vydání a úspěchy v budoucích ročnících soutěže.

Kompletní výsledky najdete na stránkách soutěže.

Elektronickou verzi Šumperského zpravodaje najdete zde.


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...i-oko.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama