Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 20°C

Dnes je neděle 25.7 a svátek má Jakub

Aktuality:


Šumperská sportoviště mají nový web

23. 6. 2020 v 14:50 - Podniky města Šumperka a.s. (PMŠ) spustily nové webové stránky, které postupně propojí všechny sportoviště, jež mají PMŠ ve svém vlastnictví nebo správě. Tedy krytý bazén Aquacentrum, letní Bratrušovské koupaliště, sportovní a rekreační areál Benátky, Tyršův stadion, Zimní stadion a tenisové kurty na Tyršově stadionu. Na stránkách se již nyní občané najdou základní informace o provozu letního koupaliště i krytého bazénu, včetně provozní doby nebo vstupného.

O vytvoření webu se postarali šumperští Janda Design (design stránek), SELECT SYSTEM (kódování stránek) a fotografiemi jej naplnil šumperský fotograf Marek Klenotič. Stránky naleznete na adrese www.sumperksportuje.cz

„Nový web se stane vstupní branou pro všechny Šumperáky i návštěvníky města, pokud si v Šumperku budou chtít jít zasportovat. Naleznou na něm základní informace o nejvýznamnějších místních sportovištích, o která se prostřednictvím PMŠ staráme. Již brzy bude na webu také dostupná rezervace a platba online za tenis nebo bazén, stejně jako dobíjení účtů pro stálé sportující, pro které chystáme i věrnostní slevy na vstupném,“ uvedl radní Michael Kohajda.

facebook AQ (002)

Bratrušovské koupaliště je již od 15. června v provozu, s omezením vycházejícím z aktuálních covidových pravidel a počasí. Stejně tak jsou v provozu tenisové kurty na Tyršově stadionu. Krytý bazén Aquatol bude do plného provozu včetně saun spuštěn od 1. září 2020. Hrací plochu zimního stadionu pak pokryje led na přelomu července a srpna.


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/obca...y-web.html

Reklama