Šumperk.info

sněžení sněžení, -2°C

Dnes je sobota 2.12 a svátek má Blanka

Aktuality:


Staňte se redaktorem Šumperského zpravodaje

9. 11. 2023 v 12:45 - Město Šumperk vyhlašuje veřejnou zakázku malého rozsahu na pozici externího redaktora pro Šumperský zpravodaj. Tato výzva je otevřena pro všechny schopné a kreativní jedince, kteří mají zájem podílet se na tvorbě obsahu a grafickém zpracování tohoto městského periodika.

Co práce obnáší?

Jako externí redaktor budete mít na starosti redakční činnosti, včetně přípravy textů, fotografií, korektur, grafického zpracování a předtiskové přípravy. Vaše práce bude zásadní pro pravidelné vydávání Šumperského zpravodaje a bude odrážet život a dění v našem městě.

Jaké jsou požadavky?

Hledáme kandidáty s vynikajícími redakčními a grafickými dovednostmi, kteří jsou schopni pracovat samostatně i podle zadání. Zkušenosti v oblasti redakční práce a grafického designu jsou vítány, ale nejsou výhradním požadavkem.

Jak se přihlásit?

Pro podání nabídky navštivte oficiální stránku veřejných zakázek města Šumperk na adrese zakazky.sumperk.cz, kde najdete všechny potřebné informace a můžete svou nabídku podat elektronicky.

Důležité termíny:

  • Datum zahájení příjmu nabídek: 07.11.2023
  • Konečný termín pro podání nabídek: 24.11.2023 do 10:00

Proč se přihlásit?

Práce na pozici externího redaktora je skvělou příležitostí pro osobní a profesní růst. Přispějete k informovanosti a komunikační kultuře města Šumperk.Těšíme se na vaše nabídky a na možnost spolupracovat s talentovanými lidmi, kteří pomohou Šumperskému zpravodaji růst a prosperovat. Nezapomeňte, že termín pro podání nabídek je 24.11.2023 do 10:00.

Pro více informací navštivte zakazky.sumperk.cz a staňte se součástí našeho týmu!

Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...odaje.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama