EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 20°C

Částečně oblačno Zítra 19°C

Dnes je úterý 16.10 a svátek má Havel

Aktuality:


Spolek Jokes&Games hledá nové tváře

18. 1. 2018 v 10:07 - Již podruhé nabízí Spolek Jokes&Games všem klukům i holkám zajímavou výplň volného času. Hledá totiž nové členy pro svůj spolek.

„I letos otevíráme dveře všem klukům a holkám od 15 let, kteří by rádi dělali zábavu pro děti a podíleli se na našich akcích,“ říká Jakub Gloza.
Spolek nabízí nejen podporu a zázemí pro vaše nápady, ale také spoustu zábavy, kterou si každý užije při vymýšlení té pro ostatní. „Požadujeme chuť k tvoření a zájem věnovat trochu svého času,“ pokračuje Jakub. Spolek ctí dobrovolnost a tudíž členové nemají žádné povinnosti a je pouze na nich, do kterých aktivit a akcí se zapojí. „Účastníš se jen toho, o co máš zájem!“ zdůrazňuje Jakub.
Spolek už přes 10 let pořádá zábavu, soutěže a akce pro děti v celém Šumperku. Jejich akce jako je např. Yoyoshow, BubbleMánie nebo Přijde letos Mikuláš, jsou pravidelně vyhledávány stovkami dětí a rodičů.
Energii členům dobijí hlavně rozesmáté děti. „Během roku také pořádáme různé výlety a zábavné akce přímo pro členy, kde dobíjíme baterky i se poznáváme navzájem,“ uzavírá Gloza.
Přihlašování a více informací na www.jokesgames.cz.


Autor: - red -

Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama