Šumperk.info

zataženo zataženo, 13°C

Dnes je čtvrtek 21.10 a svátek má Brigita

Aktuality:


Sbíráme podněty pro zlepšení komunikace města

5. 10. 2021 v 11:45 - Už jen posledních pár dnů zbývá občanům, aby se vyjádřili k tomu, jak jim vyhovuje komunikace s městem. Požadavky obyvatel města na komunikaci a jednotlivé komunikační nástroje se v posledních letech rychle mění. Stále více informací se přesouvá do on-line prostředí. Tomuto trendu se samozřejmě přizpůsobujeme také na městském úřadě, proto potřebujeme znát váš názor.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

Naší snahou je nabídnout vhodný komunikační prostředek pro různé skupiny obyvatel města. Důsledkem tohoto vývoje je, že počet komunikačních nástrojů neustále roste. Chtěli bychom proto znát váš názor na to, zda vám skladba komunikačních nástrojů vyhovuje, jaké komunikační nástroje preferujete a v čem bychom se měli zlepšit a proč.  Obracíme se proto na vás s krátkým průzkumem, na jehož základě bychom chtěli tyto informace zjistit a dále využít pro přizpůsobení komunikace vašim preferencím.

Tento průzkum můžete vyplnit elektronicky zde, případně v papírové podobě na městském úřadě. Papírové dotazníky včetně boxů pro jejich sběr jsou umístěny v přízemí radnice, v přízemí nové budovy na ul. Jesenické a v informačním centru na Hlavní třídě.

Děkujeme za vaše podněty a připomínky.


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...mesta.html

Reklama