Šumperk.info

zataženo zataženo, 24°C

Dnes je pátek 19.7 a svátek má Čeněk

Aktuality:


Rekonstrukce plynovodního řadu v historickém centru Šumperka

24. 6. 2024 v 11:00 - V rámci prací na modernizaci a zajištění dlouhodobé bezpečnosti dodávek plynu, začala před časem společnost GasNet s rekonstrukcí plynovodního řadu v historickém srdci města Šumperka. Tento významný projekt probíhá od dubna a potrvá až do října 2024. Aktuálně se práce týkají především ulice Valašská.

Současný stav:

Na ulici Sadová, v úseku mezi Kostelním náměstím a ulicí Valašská, byly dokončeny výkopové a stavební práce včetně betonové stabilizační vrstvy.

Navazující práce:

Od 24. června 2024 začnou práce na dláždění v zmíněném úseku, které by měly být dokončeny do 28. června. V tentýž den také startují výkopové práce na ulici Valašská. V důsledku těchto prací bude ulice v celé své délce uzavřena.

Dopravní opatření:

V období rekonstrukce doporučujeme obyvatelům využívat pro přístup k jejich nemovitostem alternativní trasy, jako je podchod u pekárny (Černohorská ul.) nebo přístup z Kostelního náměstí. Ulice Sadová bude pro zajištění průjezdnosti dočasně zobousměrněna. Očekávaná doba realizace těchto prací je tři týdny.

Děkujeme všem obyvatelům a návštěvníkům města za trpělivost a pochopení během provádění těchto nezbytných prací. 


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...perka.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama