EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 18°C

Částečně oblačno Zítra 20°C

Dnes je čtvrtek 18.4 a svátek má Valérie

Aktuality:


Při havárii vozidla se zranili dva lidé

7. 11. 2018 v 09:29 - Všechny složky integrovaného záchranného systému pomáhaly v úterý 6. listopadu před půl dvanáctou dopoledne u havárie vozidla, která se stala na silnici II. třídy č. 446, v úseku mezi Šumperkem a Bratrušovem.
Fotografie z místa nehody
Fotografie z místa nehody

Podle prvotního šetření tam s vozem VW Polo havaroval 55 řidič, který při projíždění táhlé levotočivé zatáčky ve směru jízdy na Bratrušov pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace a svým schopnostem. Dostal smyk, který se mu nepodařilo vyrovnat. S vozem vyjel vpravo mimo silnici, narazil do stěny travnatého příkopu a poté do pole, kde se vozidlo přetočilo přes střechu a skončilo opět v příkopu.

Při havárii se zranili dva lidé. O jejich bezpečné vyproštění z havarovaného vozidla se postarali přítomní hasiči. Zraněný řidič byl z místa nehody letecky transportován k ošetření do Fakultní nemocnice v Olomouci. Jeho spolujezdkyně byla přepravena k ošetření šumperské nemocnice. Případné ovlivnění řidiče alkoholem bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.
Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 90 tisíc korun.Veškeré příčiny, okolnosti a souvislosti této havárie jsou nadále v šetření.

Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová

Reklama