Šumperk.info

jasno jasno, 12°C

Dnes je úterý 26.5 a svátek má Filip

Aktuality:


Občané nominovali Olomoucký kraj do Ankety společenské odpovědnosti

1. 10. 2012 v 10:23 - Dne 26. 9. 2012 se Olomoucký kraj na základě nominací občanů zapojil do Ankety společenské odpovědnosti. Cílem již třetího ročníku této ankety je ocenění a zviditelnění takových subjektů, které považují odpovědnost vůči lidem, kvalitě poskytovaných služeb a svým zaměstnancům za významnou. Pořadatelem ankety je Institut společenské odpovědnosti, jehož hlavním cílem je získat zpětnou vazbu, jak občané vnímají jednotlivé organizace ve svém okolí.
FOTO: sumperk.cz - aso
FOTO: sumperk.cz - aso

Své názory ke společensky nejodpovědnějším organizacím můžete vyjadřovat až do 30. listopadu 2012 prostřednictvím odevzdání hlasovacího lístku, nebo elektronicky prostřednictvím odkazu na internetových stránkách Institutu společenské odpovědnosti www.institutso.com. Zde můžete hlasovat pro jednotlivé organizace, které jsou v letošním roce rozděleny do 12 kategorií. Zároveň máte možnost nominovat další společensky odpovědné firmy a instituce.

Po ukončení ankety bude na základě slosování všech hlasujících vybrán jeden účastník, který vyhraje luxusní zájezd pro 2 osoby. V případě, že se ztotožňujete s vizí Olomouckého kraje být společensky odpovědnou organizací, podpořte nás svým hlasem a přispějte tak co nejlepšímu umístění Olomouckého kraje v této anketě.

Děkujeme za Váš hlas pro Olomoucký kraj.


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: http://www.sumperk.cz/cs/obcan...nosti.html

Reklama