Šumperk.info

zataženo zataženo, 21°C

Dnes je čtvrtek 1.6 a svátek má Laura

Aktuality:


Nemocnice Šumperk otevře dveře veřejnosti

18. 6. 2022 v 00:15 - Nemocnice Šumperk otevře po třech letech opět své dveře veřejnosti ve středu 22. června od 14:00 do 18:00 hodin. Při této příležitosti nabídne nejen řadu bezplatných vyšetření, ale také možnost nahlédnout do prostor, kam se běžný návštěvník nemocnice nedostane. Na své si letos přijdou i děti.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

Nemocnice šumperkOchutnávka gulášové polévky z nemocniční jídelny, představení zdravotních klaunů, možnost nahlédnout do sanitního vozu nebo si vyzkoušet nácvik první pomoci. Na to vše se mohou těšit návštěvníci dne otevřených dveří, který se ještě před nástupem prázdnin uskuteční v Nemocnici Šumperk. K akci se připojí například také hasiči.

Nemocnice si pro zájemce připravila nejen zajímavý program, ale také širokou nabídku bezplatných vyšetření. Nebude chybět měření hladiny cukru v krvi nebo hladiny cholesterolu. Ještě před nástupem léta nabídne často vyhledávané vyšetření mateřských znamének. Do akce se zapojí také oční oddělení, jehož lékaři nabídnou bezplatné měření nitroočního tlaku. Na onkologickém oddělení se zase ženy dozví víc o prevenci rakoviny prsu. Mimo jiné budou mít také příležitost podstoupit zdarma a bez nutnosti předchozího objednání mamologické vyšetření. Na rehabilitačním oddělení si mohou zájemci vyzkoušet nácvik chůze NORDIC WALKING nebo tejpování.

Návštěvníci budou moci nahlédnout do vybraných prostor nemocnice. Své dveře jim otevře například zdejší porodnice, ORL sál a ambulance a také plicní, kožní nebo neurologické pracoviště. Na své si letos přijdou i nejmenší návštěvníci. Na dětském oddělení se jim představí například zdravotní klauni, kteří si od 14:00 hodin připraví speciální představení. K dispozici bude i skákací hrad a fotokoutek.

Program si připravila také Lékárna Nemocnice Šumperk, která návštěvníkům nabídne slevu na vybrané produkty. Akce začne v nově postaveném pavilonu R, kde si návštěvníci mohou vyzvednout podrobný program.

Den otevřených dveří nemocnice plakát2


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...nosti.html

Reklama