Šumperk.info

oblačno oblačno, 9°C

Dnes je úterý 21.3 a svátek má Radek

Aktuality:


Městská rada má nové složení

3. 2. 2023 v 10:00 - Městská rada pracuje od 30. ledna v novém složení. Dlouholetého člena Martina Hoždoru (ANO) nahradila jeho stranická kolegyně Yvona Šimková.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

V polovině ledna se rozhodnul odstoupit Martin Hoždora (ANO) z funkce radního. K tomuto rozhodnutí jej vedly především osobní důvody a také jeho plné vytížení v rámci jeho podnikatelských aktivit. Z toho důvodu by nebyl schopen se plně věnovat práci radního. Děkujeme za jeho dosavadní práci.

V pondělí 30. ledna byla zastupiteli zvolena do městské rady Yvona Šimková (ANO). Nová radní působí 15 let jako ředitelka mateřské školy Veselá školka, která pod sebou sdružuje 5 mateřských škol. Vystudovala VŠ speciální pedagogika, management a předškolní pedagogika. Je místopředsedkyní krajského metodického kabinetu předškolního a prvostupňového vzdělávání Národního pedagogického institutu České republiky a také členka Sněmu předškolního vzdělávání. Působí jako členka pracovní skupiny Vzdělávání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje.

V posledních letech je její pracovní náplní především manažerská činnost. Do její gesce spadá 5 mateřských škol, 2 jídelny a téměř 60 zaměstnanců,

Blahopřejeme ke zvolení.

Martin HoždoraYvona Šimková

Martin Hoždora                                     Yvona Šimková


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...ozeni.html

Reklama