Šumperk.info

oblačno oblačno, 10°C

Dnes je středa 28.9 a svátek má Václav

Aktuality:


Blues Alive: Na radnici se předávalo žezlo

22. 4. 2021 v 13:10 - Mezinárodně uznávaný festival Blues Alive, který hostí v polovině listopadu město Šumperk už pětadvacet let, má nového šéfa. Před zraky kompletního vedení města v čele se starostou Tomášem Spurným předal původní majitel Vladimír Rybička svou společnost do rukou hudebního promotéra a dlouholetého spolupracovníka Štěpána Suchochleba.
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

„Čas běží a sil ubývá, je čas dát Blues Alive do mladších rukou. Štěpán Suchochleb se podílel na organizaci festivalu přes dvacet let, má zkušenosti i s jinými festivaly, domnívám se, že Blues Alive předávám do správných rukou,“ okomentoval změnu Vladimír Rybička, který i nadále zůstává na pozici ředitele festivalu.

Štěpán Suchochleb potvrdil, že i nadále počítá s tím, že festival zůstane v Šumperku. „Chtěl bych se více věnovat tomu, aby festivalové dění bylo rozloženo tak, aby návštěvníci festivalu měli bluesový program po celý den. Rád bych se proto spojil i s dalšími kulturními institucemi ve městě,“ uvedl nový majitel společnosti Blues Alive. 

Zároveň také potvrdil, že připravuje letošní ročník Blues Alive, zda se uskuteční, však bude záležet na momentální epidemiologické situaci.

Vedení města s novým a původním šéfem společnosti Blues Alive


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...zezlo.html

Reklama