Šumperk.info

sněžení sněžení, -2°C

Dnes je sobota 2.12 a svátek má Blanka

Aktuality:


Armáda spásy zve na Noc venku

23. 11. 2022 v 09:20 - Armáda spásy se sídlem v Šumperku zve ve čtvrtek 24. listopadu od 18 hodin na akci Noc venku. Jedná se o součást celorepublikové kampaně, jejíž cílem je zážitkovou formou přiblížit veřejnosti život lidí bez domova. 
FOTO: sumperk.cz
FOTO: sumperk.cz

Mottem akce je: „Nemyslíme si, že muset spát venku na ulici, je v pořádku.“

„Proč to děláme? Protože věříme, že každý člověk má svou hodnotu a právo na důstojné podmínky pro svůj život. Usilujeme o zlepšení postavení a možností lidí bez domova ve společnosti, a to skrze změny postojů veřejnosti k problematice bezdomovectví. Pokud tento názor s námi sdílíte nebo se ptáte, proč si to myslíme, přijďte na Noc venku,“ zvou pořadatelé.

Vstupné se bude vybírat formou materiálních darů (balíček trvanlivých potravin či drogerie). Prostředky, které se získají budou využity na podporu lidí bez domova.

Součástí akce bude promítání dokumentárních filmů, prezentace sociálních služeb, příběhy klientů, společné posezení u ohně, diskuze, polévka a čaj. Není nutné zůstat celou noc, uvítáme, když nás podpoříte i krátkou návštěvou. Akce proběhne v areálu Centra sociálních služeb Armády spásy na ulici Vikýřovická 1495 v Šumperku. Více na: www.armadaspasy.cz

NV plakát


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...venku.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama