Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Ubytování v Losinách Velké Losiny

Lázeňská 674, Velké Losiny

Ubytování v Losinách, Velké Losiny

Apartmány Kateřina Velké Losiny nabízejí 3 krásné byty v centru Velkých Losin s výhhledem na Jeseníky a lázeňský park o velikosti 90 a 60 a 50 m2. 
AP Kateřina je ideální pro 2 - 6 osob se dvěmi ložnicemi. 
AP Veronika je ideální pro 2-3 osoby s ložnicí a obývacím pokojem.
AP Michaela je ideální pro 2 - 4 rodiny s ložnicí, obývacím pokojem a velkou terasou přístupnou jak z ložnice, tak z obýváku.
Všechny AP se nacházejí cca 600 m. od Termálního parku Velké Losiny, který stojí za návštěvu.
Apartmány Kateřina Velké Losiny se nachází v centru Velkých Losin, 600 m. od termálního parku a 300 metrů od Muzea papíru. Můžete zde navštívit therme park, restauraci a bar. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.
Standardem je posezení a jídelní kout. V kuchyňském koutě najdete sporák, mikrovlnnou troubu a lednici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.
Na místě si mohou hosté pronajmout lyžařské vybavení a v okolí se věnovat mimo jiné i lyžování, jízdě na koni, cyklistice a pěší turistice. Od autobusové zastavky jsou apartmány vzdáleny ca 100 m., od vlakové cca 200 m. Pro ubytování je dobré zavolat cca 30 min. před příjezdem, přijdeme Vás ubytovat.  

Vybavení:

Krásné apartmány v centru lázeňské obce o velikosti  90m2 a 60m2 a 50 m2 v centru Velkých Losin nabízejí příjemné zázemí pro páry, kamarády i rodiny s dětmi. Z apartmánů máte nádherný výhled na hory a na lázeňský park.
Apartmá Kateřina nabízí 2 ložnice, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou i sprchou, WC, společenské hry a 2 tv.  
Mezonetové apartmá Veronika a apartmá Michaela s terasou nabízejí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC.
Všechny apartmány disponují zdarma určenými parkovacími místy u domu (č. 33, 27 a 28), wifi připojením k internetu.  

Okolí:

Přímo v budově, kde se nacházejí naše apartmány je k dispozici večerka, vinotéka, kavárna, cukrárna. 100 m. od apartmánů je pizzerie, cca 300 m. termální lázně, 500 m. termální park, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Do hor na výlety a lyžování je to od nás autem cca 10 min. Naše ubytování je ideální nejen pro páry, ale také pro rodiny s dětmi, turisty, sportovce, milovníky koupání i lyžaře.
Autem na adrese: Velké Losiny, Lázeňská 674
Vlakem zastávka Velké Losiny - odtud cca 200 m. 
Autobusem zastávka Velké Losiny hotel Praděd - odtud cca 100 m.Reklama