Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Roubenky Pod Oborou Loučná nad Desnou

Filipová 60, Loučná nad Desnou

Roubenky Pod Oborou, Loučná nad Desnou

Roubenky Pod Oborou Vám nabízí ubytování v Jeseníkách ve dvou nově postavených roubených chalupách v malebném údolí pod Červenohorským sedlem. Roubenky Pod Oborou poskytují perfektní útočiště pro Vaši odpočinkovou nebo aktivní dovolenou v Jeseníkách. 
Jedná se o nově vystavěné roubené chalupy, které jsou vybaveny moderně a poskytnou Vám vše co na dovolené budete potřebovat.
Každá roubenka je rozdělená na dva dvoupatrové apartmány se samostatným vchodem a parkovacím místem. 
V každé roubence je dostupné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě. Ve třech apartmánech je umístěná i sauna.

Vybavení:

Součástí  všech čtyř apartmánů je plně vybavený kuchyňský kout a sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.
Kluč
Apartmán Kluč, pojmenovaný po blízkém vrchu s nadmořskou výškou – 892 m.n.m, nabízí velmi kvalitní standart bydlení v Roubenkách pod oborou. Díky svému neopakovatelnému mixurustikálního a moderního interiéru – původní restaurované židle Thonet 14, starožitný nábytek Alt Deutsch s velmi vkusnými artefakty doplněnými moderně zařízenou kuchyní a sedací soupravou – se budete v tomto apartmánu cítit opravdu příjemně. Obě dvě horní ložnice jsou vybaveny světlým skandinávským nábytkem a doplněny dobovými fotografiemi Jesenicka z přelomu století. Prostorná, moderní koupelna v podkroví má dostatek prostoru i k sušení prádla. Veškeré energie, kvalitní lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou samozřejmě zahrnuty v ceně.Shrnuto, Kluč je bydlením pro klienty, kteří chtějí prožít svou dovolenou ve stylovém komfortu, klidu a spojenou s kvalitou. Samozřejmostí je parkování u domu, přímý výhled na okolní lesy, skalky, oboru, využití letní terasy za domem, krbové kamna, WIFI, sauna a místo pro kola.
Šerák
Hora Šerák na – 1351 m.n.m nacházející se v Národní přírodní rezervaci Šerák – Keprník dala jméno našemu velmi oblíbenému apartmánu. Šerák nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi kvalitní standart v bydlení v Roubenkách pod oborou. Velmi zdařilá barevná kombinace roubení, nábytku a kuchyně, vytváří velmi osobitý a teplý interiér. Naši hosté si obvzláště pochvalují bydlení v tomto apartmánu s úžasným výhledem na okolní oboru, skalky a možností posezení na letní terase. Jedna horní ložnice nabízí dvoujlůžko a druhá, jako jediná v našem areálu, má 3 postele. Všechny pokoje jsou doplněny dobovými fotografiemi z přelomu století zachycující Jeseníky a horu Šerák. Prostorná, moderní koupelna v horním patře má dostatek místa k sušení prádla. Veškeré energie, kvalitní lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou zahrnuty v ceně.Šerák je ideální pro rodinu či skupinu 5 lidí (přistýlka možná v obývacím pokoji), kteří chtějí prožít svou dovolenou ve stylovém komfortu, klidu a spojenou kvalitou. Samozřejmostí jeparkování u domu, přímý výhled na okolní lesy, oboru, letní terasa, krbové kamna, WIFI, sauna a úschovna na kola.
Vozka
Hora Vozka (1377 m) se nachází v Hrubém Jeseníku mezi Červenohorským a Ramzovským sedlem. Vrcholová partie Vozky je chráněna v rámci národní přírodní rezervace Šerák–Keprník.Apartmán Vozka se svým charakteristickým interiéremvyvedeným dočervena a citlivě sladěným s dřevěným roubením,  znásobí vaše příjemné pocity a energii získanou z okolní přírody. Výborně vybavená kuchyně, prostorná společenská místnost, jídelní kout a klidné spaní v horních ložnicích zajistí  komfortní pobyt na horách.Ubytování hosté si pochvalují dovolenou v tomto apartmánu spojenou s úžasným výhledem na okolní oboru, skalky a možností posezení na letní terase. Vozka he, díky své blízké poloze kdětskému hřišti s velkým pískovištěm,  nejlepší volbou pro rodinné dovolené s malými dětmi. Všechny pokoje jsou vkusně doplněny dobovými fotografiemi a artefakty z přelomu století, zachycující Jeseníky a život v nich. Prostorná a  moderní koupelna v horním patře má dostatek prostoru i k sušení prádla. Veškeré energie, kvalitní lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou zahrnuty v ceně.  Samozřejmostí je parkování u domu, přímý výhled na okolní lesy, oboru, letní terasa, krbové kamna, LED TV, mikrovlná trouba, WIFI, sauna a úschovna pro kola.
Praděd
Apartmán Praděd, podobně jako nejvyšší jesenická hora – 1492 m.n.m, je králem apartmánů v Roubenkách pod oborou. Díky svému prvotřídnímu Delux vybavení (pračka, myčka, vybavení kuchyně, presovar, fén, vysavač, audio, LED TV, krbové kamna) je Praděd skutečně bydlením pro náročné klienty, kteří chtějí prožít svou dovolenou v maximálním komfortu, klidu a kvalitě. Samozřejmostí je parkování u domu, přímý výhled na okolní lesy, letní terasa, WIFI, sauna a místo pro kola.Veškeré energie, kvalitní lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou zahrnuty v ceně.Bez jakýchkoliv kompromisů apartmán Praděd je ideálním horským bydlením pro rodiny s dětmi nebo jakýkoliv dlouhodobější pobyt v nádherném, čistém a klidném prostředí CHKO Jeseníky.

Okolí:

Aktivity v okolí
Loučná nad Desnou a její blízké okolí nabízí nepřeberné množství skvělých příležitostí k výletům, sportovnímu vyžití, odpočinku a zábavě. Jeden z největších divů České republiky – Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně – rozhodně stojí za návštěvu. Objednejte si exkurzi do podzemí elektrárny Dlouhé Stráně nebo se vydejte na pěší trasu na horní nádrž s výjimečným výhledem na jesenické hory.
Jste rodina s malými dětmi?
Potom můžete navštívit ruční papírnu ve Velkých Losinách spojenou s koupáním v termálnímbazénu (4km), vydat se do Loučné nad Desnou do zámeckého parku a zarybařit si po zaplacení denní povolenky na rybníku Kocián či nechat své ratolesti si hrát v moderním multifunkčním dětském hřišti Kociánov s řadou atrakcí pro všechny věkové kategorie jako je minigolf, skatepark, paintball, fotbal, basketbal a tenis.
Máte raději túry a cyklovýlety?
Potom jste rozhodně na správném místě. Výtečně značené stezky Vás přímo od roubenek povedou oborou pěšky či na kole na hřebeny Jeseníků (tip na túru – z Filipové se vydejte přímo přes Vlčí sedlo na Františkovu myslivnu, Dlouhé Stráně a zpět do Loučné). Pokud nechcete zdolávat náročné převýšení na kole či pěšky, vyjeďte autem na Červenohorské sedlo anebo se nechte vyvézt lanovkou z Koutů pod Dlouhé Stráně a poté si užijte úžasnou hřebenovou túru.
Lyžování
Pro lyžaře nemůže být lepší základna na Moravě než Loučná nad Desnou, doslova obklopena lyžařskými areály v Koutech, Přemyslově, Loučné a Červenohorském sedle.Reklama