Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Relax Centrum Gól Loučná n. D. Loučná nad Desnou

Rejhotice 166, Loučná nad Desnou

Relax Centrum Gól Loučná n. D., Loučná nad Desnou

Relax centrum Gól Loučná nad Desnou se nachází v údolí řeky Desné, v podhůří Jeseníků. Nabízí možnost ubytování, stravování, firemních akcí, sportovních turnajů a samozřejmě sportovního vyžití - bowling, squash, fitness, stolní tenis, tenis, volejbal, beachvolejbal, plážový fotbal, malá kopaná, hokej, florbal. Penzion Gól, s vynikajícím sportovním zázemím, naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v údolí řeky Desné v podhůří Jeseníků u silnice, která spojuje města Šumperk, Velké Losiny a Jeseník.
Našich 12 apartmánů s celkovou kapacitou 49 lůžek je vybaveno vlastním sociálním zařízením, televizorem a přípojkou na internet.
Kromě turistiky a lyžování v okolí nabízí penzion možnost využití fotbalového hřiště, tenisového kurtu, bowling, squash, fitness a sauny s relaxační odpočívárnou. V zimním období je na tenisovém hřišti vybudováno kluziště.
Návštěvu termálního koupaliště ve Velkých Losinách mohou návštěvníci Jesenicka spojit s prohlídkou zámku, ruční papírny nebo lázní. Lázně jsou dominantou také nedalekého půvabného města Jeseník. Hosté by si také určitě neměli nechat ujít výlet k unikátní přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně. Pořádáme i sportovní soustředění družstev, na tyto soustředění jsou nastaveny speciální ceny (slevová akce).
- soustředění fotbalistů
- soustředění basketbalistů
- soustředění házenkářů
- soustředění volejbalistů

Služby:

Tyto akce jsou zveřejněny na internetových stránkách www.relax-gol.eu. Jedná se o turnaje a kulturní léto v areálu penzionu.

Vybavení:

Pokoje jsou vybaveny TV, internetová přípojka, sociální zařízení.

Stravování:

Rádi našim hostům zajistíme snídaně a večeře formou polopenze, v letních měsících je možné grilování.

Okolí:

Autobusové nádraží: 300 m
Centrum: 600 m
Vlakové nádraží: 800 mReklama