Šumperk.info

oblačno oblačno, 13°C

Dnes je úterý 7.7 a svátek má Bohuslava

Aktuality:


Penzion Terasa Velké Losiny

Komenského 304, Velké Losiny

Penzion Terasa, Velké Losiny

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti termálních lázní a termálního parku Velké Losiny, mezi zahradami v samém srdci Velkých Losin. Vše podtrhuje výhled po okolí na krásnou přírodu tvořenou pohořím Hrubých Jeseníků. Penzion Terasa disponuje celkem 8 pokoji a jedním apartmánem, restaurací pro snídaně, polečenskou místností s krbem a krásnou zahradou pro relax a příjemné chvíle s partnerem, přáteli nebo rodinou.
V etním období si každý z ubytovaných přijde na své. Návštěvníci mohou navštívit cca 5 min. chůze vzdálený termální park, cca 1,5 km vzdálený zámek Velké Losiny  cca 1 km vzdálenou Ruční papírnu. Pohoří Hrubých Jeseníků nabízí  několik tras pro pěší turistiku a cykloturistiku.
Zimní období je rájem pro milovníky zimních sportů jako upravené běžecké stopy a blízké lyžařské areály nabízející sjezdové tratě pro začínající i zkušené lyžaře. Nejznámější je Ski areál Kouty, který se nachází přibližně 10 kilometrů od Velkých Losin a také ski areál Červenohorské sedlo cca 20 min. jízdy autem. Dopravu si návštěvníci mohou zajistit sami a nebo mohou využít pravidelnou kyvadlovou dopravu.
 

Vybavení:

Penzion nabízí ubytování celkem v 9 pokoích.
K dispozici je pět dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový, dva čtyřlůžkové (s oddělenými ložnicemi) a jeden apadtmán až pro 65 osob s vlatní kuchyní.  

Stravování:

Možnost dokoupení snídaní. Reklama