Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Penzion Stará Sokolovna Šumperk

Temenická 119, Šumperk

Penzion Stará Sokolovna, Šumperk

Penzion Stará Sokolovna je situován 10 minut chůze od centra Šumperka, který je právem považován za opravdovou bránu Jesenických hor. Rádi vás přivítáme v nově vybavených, útulných apartmánech, které přímo lákají ke strávení aktivní či relaxační dovolené stejně jako poskytnou dobré zázemí na pracovní cestě. Penzion Stará Sokolovna je situován 10 minut chůze od centra Šumperka, který je právem považován za opravdovou bránu Jesenických hor. Rádi vás přivítáme v nově vybavených, útulných apartmánech, které přímo lákají ke strávení aktivní či relaxační dovolené stejně jako poskytnou dobré zázemí na pracovní cestě.
V penzionu se nachází dva apartmány a restaurace. Ubytování je v klidné části města Šumperka s velkou zahradou, letní terasou a hřištěm. Vyžití pro děti je zajištěno množstvím atrakcí jako je letní bazén, elektrická autíčka, trampolína atd. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Připojení k Wi-Fi síti je možné i v apartmánech.

Služby:

Pořádání víkendových kulturních akcí, v létě grilování a sportovní akce na hřišti, které je součástí penzionu.

Vybavení:

Apartmán 1 je dvoupodlažní pro 6 osob, nahcází se v něm dvě ložnice, kuchyně s televizí, koupelna. Apartmán 2 je velký o rzoloze 60 metrů čtverečních, je vybudován v podkroví a disponuje ložnicí, kuchyní s posezením, koupelnou a televizorem. Oba apartmány mají samostatný vchod, který zaručuje soukromí a v obou je možné se připojit na internet pomocí bezdrátové Wi-Fi sítě. Do restaurace je to z apartámů 20m.

Stravování:

Penzion disponuje restaurací, která nabízí jídla hotové i minutkové kuchyně a speciality z grilu.

Okolí:

Šumperk se nazývá Brána do Jeseníků. Nedaleko se nachází lázně Velké Losiny, Lipové lázně a lázně Bludov. V blízkém okolí se nacházejí lyžařské a turistické areály vhodné pro zimní i letní turistiku.      Reklama