Šumperk.info

oblačno oblačno, 12°C

Dnes je úterý 7.7 a svátek má Bohuslava

Aktuality:


Penzion Přemyslov Loučná nad Desnou

Přemyslov 166, Loučná nad Desnou

Penzion Přemyslov, Loučná nad Desnou

Penzion Přemyslov nabízí kvalitní ubytování v lokalitě Přemyslovského sedla v těsné blízkosti sjezdových tratí. Penzion Přemyslov nabízí kvalitní ubytování v lokalitě Přemyslovského sedla v těsné blízkosti sjezdových tratí.
Celková kapacita objektu je 43 lůžek včetně přistýlek. Hostům penzionu je v přízemí k dispozici lyžárna a šatna, v patře potom kuchyňský kout se základním vybavením a společenská místnost s dětským koutkem. Součástí budovy je jídelna s restaurací, kde je zajišťováno stravování ubytovaných. 
Rezervace ubytování platí až po zaplacení zálohy ve výši 50%, doplatek je uhrazen v den příjezdu. Na začátku pobytu je vybírána vratná kauce ve výši 2.000 Kč/pokoj, apartmá. Rezervace ubytování platí až po zaplacení zálohy ve výši 50%, doplatek je uhrazen v den příjezdu. Na začátku pobytu je vybírána vratná kauce ve výši 2.000 Kč/pokoj, apartmá.
Při zrušení rezervace nejpozději 1 měsíc před příjezdem -50% z rezervační zálohy. Zrušení rezervace 30 - 0 dní před příjezdem - 100% z rezervační zálohy.

Vybavení:

Celková kapacita objektu je 43 lůžek včetně přistýlek a to:
4 x 2 lůžkový pokoj ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, křesla, lůžkoviny)
1 x 3 lůžkový pokoj ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, křesla, lůžkoviny)
4 x 4 lůžkový apartmán mezonetového typu ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, sedací souprava, lůžkoviny, apartmány mají možnost rozšíření kapacity o 2 přistýlky)
1 x 6 lůžkový apartmán mezonetového typu ( soc. zařízení, vlastní vybavený kuchyňský a jídelní kout, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, sedací souprava, lůžkoviny, možnost rozšíření kapacity o 2 přistýlky)Reklama