EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Déšť Dnes 21°C

Možnost deště Zítra 21°C

Dnes je úterý 17.7 a svátek má Martina

Aktuality:


Penzion Nové Domky Rapotín

Nové Domky 220, Rapotín

Penzion Nové Domky, Rapotín

49.984426909386,16.985744777316

Jste srdečně zváni k pobytu v našem penzionu Na domkách u Šumperka.  Jste srdečně zváni k pobytu v našem penzionu Na domkách u Šumperka. Zveme Vás i do naší restaurace, která je součástí penzionu Nové Domky. Nabízí domácí kuchyni, má kuřáckou i nekuřáckou část a velkou terasu s krásnou vyhlídkou do údolí řeky Desné a na Hrubý Jeseník. Restaurace nabízí i dětská jídla.
Myslíme i na naše dětské návštěvníky: nechybí u nás kolotoče, houpačky, skluzavky, kryté pískoviště, pro ubytované v Nových Domkách venkovní zastřešený a vyhřívaný bazén. Možnost využití venkovního grilu pod střechou.
Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. Vlastní parkoviště pro hosty hned u penzionu, nově i možnost parkování v oplocené zahradě - vhodné i pro obytné automobily.

Vybavení:

Pokoje jsou prostorné (35m2) 4 lůžkové s možností přistýlky. Všechny mají svou koupelnu a oddělené WC a na každém pokoji je lednička. Penzion je nekuřácký, ale některé pokoje mají balkón.

Stravování:

Restaurace nabízí domácí kuchyni, má kuřáckou i nekuřáckou část a velkou terasu s krásnou vyhlídkou do údolí řeky Desné a na Hrubý Jeseník. Restaurace nabízí i dětská jídla.Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama