Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Penzion Na Vršku Branná

Branná 203, Branná

Penzion Na Vršku, Branná

Penzion Na Vršku nabízí komfortní ubytování v srdci Jeseníků, které vyniká svým malebným výhledem, nejen na vrcholky hor, ale i na historické centrum obce Branná. Zakládáme si na vytvoření příjemné domácí atmosféry, kvalitní nabídce služeb a zejména na celkové spokojenosti našich hostů. Penzion Na Vršku je rodinný penzion s veškerým vybavením, co rodina s dětmi potřebuje. Penzion se nachází v obci Branná v Jeseníkách přímo naproti sjezdovkám. Disponuje šesti apartmány a celkovou kapacitou 36 lůžek. V penzionu je možnost stravování formou snídaní či polopenze - kychyně je domácí s převahou místních surovin, snídaně kontinentální. Ve společenské místnosti penzionu je pro hosty otevřen bar s čepovaným pivem, točenou limonádou a dalším občerstvením, je zde dětský koutek s XBoxem Kinect a promítací plátno. Dále nabízíme wellness s vířivkou a infrasaunou, půjčovnu kol, koloběžek, NW holí, kočárky a krosny na děti, v létě je k dispozici venkovní bazén o délce 7 m. V okolí penzionu je vystavěna pravá mongolská jurta i s vybavením, ohrada s králíky, jezírko s rybami či dětské hřiště s pískovištěm a dřevěné domečky pro dětské hry.

Vybavení:

Každý apartmán je mezonetový a má v patře dvě uzavíratelné ložnice s manželským dvojlůžkem, ve spodní části se nachází obývací část s televizí rozkládací sedačkou, jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní. V kuchyni najdete rychlovarnou konvici i mikrovlnnou troubu. Apartmán má rovněž dvě toalety, jednu v patře a druhou vč. sprochového koutu ve spodní části. 

Stravování:

Nabízíme stravování formou snídaní či polopenze. Snídaně jsou kontinentální a částečně formou bufetu, k dispozici je sladké i slané pečivo. Snídaní nabízíme teplou o studenou, doplňujeme domácími moučníky a pomazánkami. Večeře vaříme v naší kuchyni převážne z místních surovin, zejména ve formě tradiční české kuchyně.

Okolí:

Přímo u penzionu najdou hosté venkovní posezení, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm, mongolskou jurtu i s veškerým vybavením, jezírko s rybami či ohradu s králíky. Na náměstí v obci Branná pak mohou hosté zajít do restaurace Kolštějn, na prohlídku hradu Kolštějn nebo navšívit místní cukrárnu.
Autem s parkováním zdarma přímo u penzionu.
Vlakem - zastávka je cca 900m
Autobusem - zastávka cca 600 mReklama