Šumperk.info

oblačno oblačno, -4°C

Dnes je čtvrtek 12.12 a svátek má Simona

Aktuality:


Hotel Pod Jedlovým vrchem Loučná nad Desnou

Kociánov 4, Loučná nad Desnou

Hotel Pod Jedlovým vrchem, Loučná nad Desnou

Hotel Pod Jedlovým vrchem se nachází v Loučné nad Desnou, leží tedy v samotném v srdci Jeseníků. Hotel Pod Jedlovým vrchem vznikl v roce 2004 rekonstrukcí přilehlého divadelního sálu hostince U Tygra. Nyní mají hosté k dispozici restauraci s 80 místy u stolu, nekuřáckou jídelnu, nebo salonek, dále zahradní restauraci s řadou specialit, či parkoviště přímo v objektu. Hotel Pod Jedlovým vrchem pojme 25 hostů s možností až čtyř přistýlek. Jeden pokoj je přizpůsoben tělesně postiženým. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením i televizorem s příjmem satelitních programů. Přímo z hotelového křídla vstup do restaurace. Hotel nabízí, jako jediný v okolí, možnost zapůjčení kol s pomocným motorkem (elektrokol). Pro hotelové hosty je možnost zapůjčení elektrokol za zvýhodněných podmínek. U čtyřdenních pobytů je exkluzivně zapůjčení na 3 hodiny u šestidenních a delších na celý den zdarma. S naším kolem se bezpečně dostanete na horní nádrž přečerpávací vodní elektrárny, Červenohorské sedlo, Přemyslovské sedlo, do Velkých Losin, Šumperka a jiných zajímavých míst v okolí Jeseníků.

Vybavení:

Hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování, výhodné vícedenní pobyty spojené s lyžováním nebo víkendové relaxační pobyty. Všechny pohodlné pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a možnost připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako společné prostory hotelu.

Stravování:

Restaurace hotelu má celkem 65 míst, kde se pořádají oslavy, svatby, abiturientské večírky. Samozřejmostí je příprava jídel z čerstvých surovin a místních produktů. Součástí hotelu je herna pro děti a nekuřácká restaurace – salonek pro 26 osob, stolní fotbálek, šipky, kulečník, trampolína, množství her a hraček pro děti. V areálu hotelu je hostům k dispozici unikátní vyhřívaná pergola – zahradní restaurace zasazená do místní zeleně s úschovnou kol, kde se podávají v létě snídaně, či polopenze. Odtud je krásný výhled na okolní hory Jeseníků.

Okolí:

V severní části Jeseníků jsou zajímavými místy Revíz a jeho mechová jezírka, Jeskyně Na Špičáku, Zlaté hory, lázně Jeseník, populární Lesní bar . Cestou můžete navštívit výrobu sýrů a specialit v Bělé Pod Pradědem, lázně Karlova Studánka a Hvězdu, základnu pro výlet na nejvyšší horu Moravy Praděd, či mýtické Petrovy kameny. Odtud vede značená trasa přímo na zápraží hotelu, takže se můžete nechat zavést na tato místa minibusem a zpět se vrátit procházkou.Reklama