Šumperk.info

jasno jasno, 18°C

Dnes je středa 12.8 a svátek má Klára

Aktuality:


Hotel Garni *** Branná

Branná 56, Branná

Hotel Garni ***, Branná

Novotou vonící prostory Hotelu garni Kolštejn*** se nacházejí v prvním patře historické budovy z roku 1325 na náměstíčku v obci Branná, přímo nad restaurací Kolštejn. Novotou vonící prostory Hotelu garni Kolštejn*** se nacházejí v prvním patře historické budovy z roku 1325 na náměstíčku v obci Branná, přímo nad restaurací Kolštejn.
Hotel nabízí ubytování s polopenzí - bufetové snídaně a servírované tříchodové večeře. Celková kapacita hotelu je 41 lůžek. Ubytovat se můžete ve 13 dvou a vícelůžkových pokojích.
Vybavením a rozsahem poskytovaných služeb splňují mezinárodní klasifikační kriteria podle evropského systému Hotelstars Union pro kategori hotel garni ***. Ubytovaným hostům nabízíme zvýhodněné vstupy do veřejného wellness komplexu Vitální svět, do bazénu se slanou vodou a protiproudem, a také na bowling. 

Vybavení:

Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi anebo manželskou postelí na zrekonstruovaném hotelu garni Kolštejn ***. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s koupelnou, WC, fén na vlasy, hotelový telefon, LCD TV, WiFi připojení k internetu. Parkování přimo u hotelu.Reklama