Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Hostinec Peterka Sobotín

Petrov nad Desnou 23, Sobotín

Hostinec Peterka , Sobotín

Hostinec Peterka v Petrově nad Desnou nabízí široký spektrum možného vyžití. Samozřejmě základním principem pohostinství je dobré jídlo a také útulné ubytování. Hostinec Peterka v Petrově nad Desnou nabízí široký spektrum možného vyžití. Samozřejmě základním principem pohostinství je dobré jídlo a také útulné ubytování. Náš hostinec vám však nabízí podstatně více
Nohejbalový /volejbalový/ kurt - pokud rádi sportujete, u nás zkrátka nepřijdete. Nabízíme aktivní vyžití u nohejbalu či volejbalu. Náš kurt je zároveň ideální možností pro konání skupinových akcí (firemní večírky, soutěže, turnaje a podobně).
Automatická kuželna - kuželky patří odedávna k lidové zábavě a u nás máte samozřejmě možnost si tuto skvělou hru také zahrát. Bavit se můžete u automatické kuželny, která vám poskytne zajímavou a netradiční možnost vyžití.
Vláček pro děti - stává se častým jevem, že nemáte bohužel možnost vyrazit do pohostinství se svými ratolestmi. Ano, ne každé dítě baví jen tak nečinně vysedávat na zahrádce. U nás je možnost zpestřit jim příjemné posezení na čerstvém vzduchu i jízdou na dětském vláčku. A navíc je budete mít z letní zahrádky pod dohledem. Firemní akce:
Kapacita hostince umožňuje pořádat také firemní či jiné hromadné akce. Využít lze zároveň pro tuto příležitost zmiňovaný nohejbalový (volejbalový) kurt, kuželnu, pro děti pak vláček a další dětské atrakce. Umožníme vám také uspořádat spoustu netradičních soutěží, mimo jiné:
- hod sudem
- střelnice
- závod na chůdách
POZOR: U hřiště je velký stan s posezením, kde se podává občerstvení včetně jídel.

Vybavení:

Nabízíme ubytování v nových dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, televizí a internetem. Nabízíme také možnost snídaní, obědů i večeří.

Stravování:

Restaurace se specializuje na českou kuchyni, ale také výbornou pizzu. Možnost zajištění kompletního stravování (snídaně, obědy, večeře).

Okolí:

Termály Velké Losiny: Navštivte nový unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun.
Zámek, lázně a ruční papírna Velké Losiny: Zámek je znám díky čarodějnickým procesům a filmu Kladivo na čarodějnice. V papírně se dodnes vyrábí ruční papír. Lázně jsou oblíbené díky termálním pramenům. Ideální místo pro relaxaci a odpočinekLyžování: V okolí se nachází mnoho lyžařských areálů, největší je nově postavený areál v Koutech nad desnou s 6-místnou sedačkovou lanovkou. Asi 200 m od hostince můžete vlakem odjet do Kout nad Desnou, kde Vás vláček převeze přímo k vleku a naopak. Autem cca 20 minut.Reklama