EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Jasno Dnes 18°C

Částečně oblačno Zítra 18°C

Dnes je úterý 16.10 a svátek má Havel

Aktuality:


Horská chata Ztracenka Sobotín

Klepáčov 11, Sobotín

Horská chata Ztracenka, Sobotín

50.00741292425,17.13505556409

Horská chata Ztracenka se nachází v osadě Klepáčov, pouhých 200m od Ski areálu. Horská chata Ztracenka svým hostům nabízí širokou paletu služeb v rodinném a příjemném prostředí. 
Od výborné domácí kuchyně, kde využíváme čerstvé suroviny a domácí výrobky našeho rodinného řeznictví, až po ubytování, které je vhodné jak pro rodiny s dětmi nebo dvojice na výletech po horách, tak i pro náročnější hosty, kteří mají rádi hezké ubytování a po lyžování si chtějí odpočinout ve vířivce nebo v sauně.
Máme kapacitu pro ubytování větších skupin, lyžařských kurzů, škol v přírodě nebo rodinných oslav a svateb.  Pro tyto příležitosti disponujeme veškerým vhodným zázemím a našim individuálním přístupem splníme zákazníkům téměř všechna přání.
Stylová restaurace, 2 společenké (výukové) místnosti, salonek pro pořádání oslav, venkovní bazén, whirpool, infrasauna, ping-pong, kulečník, šipky, TV, WiFi, ohniště, venkovní posezení, parkoviště. 

Vybavení:

Pokoje jsou 2-4 lůžkové. Nabízíme ubytování v pokojích jak nově zrekonstruovaných(se sprchou a wc),tak i v pokojích tzv. turistického standartu(se sprchami a wc na patře). Ubytovací kapacita je 70 lůžek s možností přistýlek.

Okolí:

Naše chata leží poblíž mnoha turistických tras, které Vám rádi ukážeme nebo poradíme. V letní sezoně je hostům  k dispozici vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou, ale také altán s posezením, kde si můžete ugrilovat cokoliv dle Vaší chuti nebo ryby vylovené z našeho potoka... K dispozici je také dětské hřiště a kuželky...  V okolí je mnoho míst pro sbírání hub a borůvek...
nejblíže je Ski areál Klepáčov - pouhých 200m od chaty. K dispozici jsou 4 sjezdovky pro děti(170 a 160m) i náročnější lyžaře (500m - červená), večerní lyžování na sjezdovce s nově vybudovaným umělým zasněžováním. Okolí nabízí velké množství kvalitních běžeckých i turistických stezek. Sedlo Skřítek, kde se nachází rašeliniště přechodného typu je známou křižovatkou kvalitních tras a je od chaty vzdáleno asi 2km. Nedaleko jsou termální lázně Velké Losiny s mírně sirovodíkovou vodou a unikátním termálním parkem a také s ojedinělou výrobou a muzeem výroby ručního papíru. V Jeseníkách můžete navštívit velké množství historických památek například nedaleký zámek Velké Losiny, hrad Sovinec, nebo třeba dřevěný kostelík v Klepáčově. Velmi oblíbenou turistickou atrakcí je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Ale hlavně uvidíte mnoho přírodních krás - třeba cestou na Praděd (ze Ztracenky po hřebenech 15km), pokud se vydáte po naučné stezce uvidíte i nádherné vodopády. Jeseníky lákají velkou spoustou zajímavostí, jeskyní, lezeckých stěn, zřícenin hradů a nabízejí tak možnost strávit příjemnou dovolenou s aktivním odpočinkem.Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama