Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Dům Lavendel Loštice

Ke Koupališti 190/5, Loštice

Dům Lavendel, Loštice

Apartmán se nachází v městečku Loštice na Hané, v nadmořské výšce 260m. Nabízíme Vám útulné ubytování na vysoké úrovni, které jistě uspokojí i nejnáročnější z Vás. Klademe velký důraz na čistotu a kvalitu poskytovaných služeb. Zcela nerušené a komfortní spaní. Apartmán se hodí pro trávení volného času s rodinou, pro krátkodobé ubytování na Vašich cestách, tak i pro dlouhodobý pobyt. Apartmán se nachází v městečku Loštice na Hané, v nadmořské výšce 260m. Městem protéká řeka Třebůvka, v současné době má přes 3000 obyvatel a je známé především výrobou olomouckých tvarůžků. Nabízíme Vám útulné ubytování na vysoké úrovni, které jistě uspokojí i nejnáročnější z Vás. Klademe velký důraz na čistotu a kvalitu poskytovaných služeb. Zcela nerušené a komfortní spaní. Apartmán se hodí pro trávení volného času s rodinou, pro krátkodobé ubytování na Vašich cestách, tak i pro dlouhodobý pobyt.
Kapacita zařízení je pro 4 osoby.
Je zde voleno moderní vybavení v kombinaci se starožitným nábytkem.

Vybavení:

Ložnice je vybavena nábytkem z masivního dřeva, se dvěmi manželskými postelemi s kvalitními matracemi 180 x 200cm a 120 x 200cm.
Kuchyň je moderně vybavena, s výhledem na venkovní terasu a upravenou zahradu.
Koupelna je zařízena proskleným sprchovým koutem 90x110cm + WC s pračkou.
V obývacím pokoji se nachází krb, LCD televizor se satelitními stanicemi.

Stravování:

Stravování v nedaleké restauraci s tvarůžkovými specialitami.

Okolí:

V Olomouckém kraji se nachází celá řada významných historických a kulturních památek. Mnohé tyto památky jsou vedeny i jako památky UNESCO. Olomoucký kraj je jakoby stvořený pro cykloturisticku a turistiku.
 
autobus, vlak, 2 km vzdálený nájezd na silnici pro motorová vozidla směr OlomoucReklama