EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Déšť Dnes 21°C

Možnost deště Zítra 21°C

Dnes je úterý 17.7 a svátek má Martina

Aktuality:


Chata Žlutá Rapotín

Nové Domky 220, Rapotín

Chata Žlutá, Rapotín

49.984442431225,16.985742095107

Jste srdečně zváni k pobytu v naší Žluté chatě Na domkách u Šumperka.
Jste srdečně zváni k pobytu v naší Žluté chatě Na domkách u Šumperka. Zveme Vás i do naší restaurace, která je součástí penzionu Nové Domky. Nabízí domácí kuchyni, má kuřáckou i nekuřáckou část a velkou terasu s krásnou vyhlídkou do údolí řeky Desné a na Hrubý Jeseník. Restaurace nabízí i dětská jídla.
Myslíme i na naše dětské návštěvníky: nechybí u nás kolotoče, houpačky, skluzavky, kryté pískoviště, pro ubytované v Nových Domkách venkovní zastřešený a vyhřívaný bazén. Možnost využití venkovního grilu pod střechou.
Kapacita chaty je až 7 osob. V celé chatě je Wi-Fi připojení zdarma. Vlastní parkoviště pro hosty hned u penzionu, nově i možnost parkování v oplocené zahradě - vhodné i pro obytné automobily.

Vybavení:

Ložnice jsou v patře a nabízejí kapacitu až 7 osob. Před chatkou je posezení s výhledem a za ní posezení s grilem. Navíc je vybavena kuchyňkou s posezením, koupelnou a WC.

Stravování:

Restaurace nabízí domácí kuchyni, má kuřáckou i nekuřáckou část a velkou terasu s krásnou vyhlídkou do údolí řeky Desné a na Hrubý Jeseník. Restaurace nabízí i dětská jídla.Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama