Šumperk.info

oblačno oblačno, -2°C

Dnes je pátek 6.12 a svátek má Mikuláš

Aktuality:


Chata Vernířovice 89 Vernířovice

Vernířovice 89, Vernířovice

Chata Vernířovice 89, Vernířovice

Chata Vernířovice se nachází na klidném místě v centrální části Jeseníků. Budova je obklopena malebnou přírodou. Chata se pronajímá celá a ubytovat se zde může až 19 lidí. Chata Vernířovice se nachází na klidném místě v centrální části Jeseníků. Budova je obklopena malebnou přírodou. Chata se pronajímá celá a ubytovat se zde může až 19 lidí. Kromě plně zřízeného interiéru chalupy je vám k dispozici i terasa s posezením, venkovní bazén nebo dětské hřiště. Okolí skýtá mnoho příležitostí k trávení volného času. V létě můžete podnikat výlety po horách nebo relaxovat u bazénu. V zimě zde najdete ráj pro všechny lyžaře.

Vybavení:

Chata disponuje celkem 19 lůžky v 5 ložnicích. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, dvě koupelny s toaletou. Součástí jedné z koupelen je sauna. Nechybí ani společenská místnost s krbem, barem s výčepem, satelitní televizí, audio vybavením a společenskými hrami.

Stravování:

Stravu si můžete připravit v perfektně vybavené kuchyni, která je součástí chaty. Ve vzdálenosti 200 metrů od objektu najdete chatu s celodenním stravováním.

Okolí:

V zimním období najdete v okolí mnoho sjezdovek různých délek a obtížností. Nejbližší lyžařský areál je vzdálen 200 metrů od chaty. Na své si přijdou i milovníci bílé stopy, pro ně jsou zde upravovány kilometry běžeckých stop.
Relaxovat můžete na termálním koupališti ve Velkých Losinách nebo v lázních Karlova Studánka, kde si můžete užít bazény, sauny nebo masáže.
Okolní příroda vybízí k pěší a cyklistickým výletům. Po značených stezkách se můžete vydat například na Praděd, k unikátní vodní elektrárně Dlouhé Stráně nebo na Červenohorské sedlo.
Po celý rok jsou okolní lesy plné lesních plodů.
Zaparkovat lze zdarma na krytém místě na oploceném pozemku chaty.Reklama