Šumperk.info

mírné sněžení mírné sněžení, 0°C

Dnes je sobota 18.1 a svátek má Vladislav

Aktuality:


Chata U Jelena Hraběšice

Hraběšice 42, Hraběšice

Chata U Jelena, Hraběšice

Naše stylová horská Chata U Jelena leží v malebné horské vesničce Hraběšice u Šumperka. Chata je velmi útulná, na úžasném místě, kde si přijdou na své jak milovníci sjezdování, tak běžkaři. Areál pro sjezdaře leží pouhých 200 m od chaty a může nabídnout sjezdovky jak pro mále děti, tak náročnější dráhy pro dospělé. V létě oceníte blízkost přírody, krásných turistických cest i nedaleké přírodní koupání. Naše stylová horská Chata U Jelena leží v malebné horské vesničce Hraběšice u Šumperka. Chata je velmi útulná, na úžasném místě, kde si přijdou na své jak milovníci sjezdování, tak běžkaři. Areál pro sjezdaře leží pouhých 200 m od chaty a může nabídnout sjezdovky jak pro mále děti, tak náročnější dráhy pro dospělé. Nejdelší sjezdovka je 810 m dlouhá (celkem je zde 5 sjezdovek - 3 vleky, večerní lyžování, snowpark, bufet, úschovna lyží, atd). Pokud nemáte lyžařské vybavení, rádi Vám ho zapůjčíme. Běžkaři mohou využít nedalekou běžkařskou magistrálu na ose Praďed - Velké Losiny.
V létě se u nás také nudit nebudete: je tu spousta turistických a cyklistických tras v prostředí, ktré bylo vyhlášeno jako jedno z nejzdravějších v ČR. 
V rámci našeho penzionu Vám nabízíme restauraci s barem, společenskou místnost pro 40 osob, úschovnu kol a lyží, venkovní hriště pro 12 sportů, saunu.Možnost příjemného posezení na zahradě s ohništěm a grilem. 

Vybavení:

Celková kapacita je 52 lůžek v celkem 9 pokojích s variabilním uspořádáním. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV.

Stravování:

Vlastní restaurace, venkovní zahrádka. Stravování zajišťujeme formou snídaně, polopenze či plné penze dle domluvy s klienty.

Okolí:

Chata je velmi útulná, na úžasném místě, kde si přijdou na své jak milovníci sjezdování, tak běžkaři. Areál pro sjezdaře leží pouhých 200 m od chaty a může nabídnout sjezdovky jak pro mále děti, tak náročnější dráhy pro dospělé. Nejdelší sjezdovka je 810 m dlouhá (celkem je zde 5 sjezdovek - 3 vleky, večerní lyžování, snowpark, bufet, úschovna lyží, atd). Pokud nemáte lyžařské vybavení, rádi Vám ho zapůjčíme. Běžkaři mohou využít nedalekou běžkařskou magistrálu na ose Praďed - Velké Losiny.
V létě se u nás také nudit nebudete: je tu spousta turistických a cyklistických tras v prostředí, ktré bylo vyhlášeno jako jedno z nejzdravějších v ČR. 
Autobusová zastávka je vzdálena 180 m od chaty.Reklama