EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Jasno Dnes 18°C

Částečně oblačno Zítra 18°C

Dnes je úterý 16.10 a svátek má Havel

Aktuality:


Chata Rapant Malá Morava

Vysoký Potok 57, Malá Morava

Chata Rapant, Malá Morava

50.066836870971,16.839740986739

Chata Rapant s kapacitou 12 osob stojí na soukromém pozemku v obci Malá Morava část Vysoký Potok cca 3 km od obce směrem k poutnímu místu Svatá Trojice. Chata Rapant s kapacitou 12 osob stojí na soukromém pozemku v obci Malá Morava část Vysoký Potok cca 3 km od obce směrem k poutnímu místu Svatá Trojice. Kolem chaty se nachází louky a smíšené lesy. V okolí chaty nejsou žádné další rekreační objekty, což zaručuje naprostý klid pro Vaši letní nebo zimní dovolenou, popř. zde nebudete Vy nikoho rušit.
U chaty je možné zaparkovat cca 4 vozidla. 
Chata je vybavená k celoročnímu užívání.
U chaty je možné využít, houpačky, ruské kuželky, posezení s grilem a ohništěm, venkovní bazén o průměru 3,6m se solárním ohřevem, kterým je chata vybavená na letní prázdniny. Při příjezdu je účtována vratná kauce v zimě 3.000.-Kč a v létě 2.000.-Kč.
Před odjezdem zákazník provede úklid chalupy a tuto majiteli předá ve stavu jakém ji převzal na počátku pobytu, v opačném případě je účtována částka500.-Kč za úklid.

Vybavení:

V přízemí chaty Je sociální zařízení (sprcha + WC), moderní, plně vybavená kuchyň se spotřebiči (rychlovarná konvice,sporák,mikrovlná trouba,lednice s mrazákem,toastovač, nádobí pro cca 12 osob)V přízemí se dále nachází ve společenské místnosti jídelní stůl, krásný stylový krb s pecí. V rohu místnosti je televize s DVD přehrávačem a satelitním příjmačem. Ve společenské místnosti se nachází rozkládací gauč s možností přistýlky.
V prvním patře chaty se nachází sociální zařízení (WC) a dvě ložnice.
První samostatná ložnice je vybavena dvoulůžkem,
druhá ložnice je vybavená 2 x dvoulůžkem a 1 x samostatné lůžko. Z druhé ložnice je přístup do třetí podkrovní ložnice, kde je celkem 7 lůžek ( 2 x dvě lůžka, 3x lůžko) V prvním patře je z první a druhé ložnice možný vstup na balkón, ze kterého je úžasný výhled na okolní krajinu.

Okolí:

Přístup k chatě je po silnici z obce Malá Morava část Vysoký Potok. Silnice je udržovaná celoročně, takže sem dojedete bez problému také v zimě. Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama