EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Déšť Dnes 21°C

Možnost deště Zítra 21°C

Dnes je úterý 17.7 a svátek má Martina

Aktuality:


Chata Brněnka Vernířovice

Vernířovice 55, Vernířovice

Chata Brněnka, Vernířovice

50.047088364053,17.127353677493

Chata Brněnka poskytuje ubytování v malebné přírodě Jeseníků. Chatu najdete v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti sjezdovky. Místo je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. V chatě najdete společenskou místnost a jídelnou. Chata Brněnka poskytuje ubytování v malebné přírodě Jeseníků. Chatu najdete v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti sjezdovky. Místo je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. V chatě najdete společenskou místnost a jídelnou. V areálu penzionu se nachází zastřešený bazén, který je možné používat celoročně. Na výlety se můžete vydávat přímo od chaty. Ve vzdálenosti pouhých 50 metrů najdete lyžařský areál s množstvím sjezdovek. Nejdelší sjezdovka je dlouhá 980 metrů.

Vybavení:

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových až šestilůžkový pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizorem.

Stravování:

K ubytování je poskytována snídaně nebo polopenze. Případně lze dokoupit plnou penzi.

Okolí:

V letních měsících jsou Jeseníky vyhledávány především turisty. Mezi jejich oblíbené cíle patří nejvyšší hora Moravy Praděd nebo unikátní vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. Na své si přijdou i příznivci cyklistiky, i pro ně jsou připraveny značené stezky.
Pořádají se zde vyjížďky na koních. Pokud toužíte po adrenalinu, tak si můžete vyzkoušet paintball.
Zima je zde rájem pro všechny lyžaře. Sjezdaři ocení širokou škálu sjezdovek různých délek a obtížností. Děti se mohou naučit sjíždět svahy v jedné z lyžařských škol v okolí.
Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány kilometry běžkařských tras.
Relaxaci najdete v Lázních Karlova Studánka nebo v Termálech Velké Losiny, které nabízí 9 termálních bazénu, a také množství vířivek a saun.
Auto můžete zaparkovat přímo před penzionem.Reklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama