Šumperk.info

oblačno oblačno, -4°C

Dnes je čtvrtek 12.12 a svátek má Simona

Aktuality:


Chalupa Mezi Potůčky Malá Morava

Vysoký Potok 28, Malá Morava

Chalupa Mezi Potůčky, Malá Morava

Chalupa Mezi potůčky se nachází v klidné přírodě v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, v nadmořské výšce 670 m n.m. na úpatí masivu Králického Sněžníku na kterém pramení řeka Morava. Chalupa Mezi potůčky se nachází v klidné přírodě v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, v nadmořské výšce 670 m n.m. na úpatí masivu Králického Sněžníku na kterém pramení řeka Morava.
Objekt je po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV/SAT a krbovými kamny a rozkládací sedačkou. Malá ložnice s patrovou postelí a rozkládacím gaučem, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 a 6 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy. Chalupa je obklopena velkou oplocenou zahradou s koutkem pro děti a hřištěm. Dále je zde ohniště, udírna s grilem a venkovní posezení. Parkovat je možné na parkovišti naproti chalupě.
Kapacita je až 17 osob. Ložní prádlo vlastní, možnost zapůjčení za poplatek 70,- Kč.Možnost zapůjčení dětské postýlky (cestovní) za poplatek 100,- Kč.

Vybavení:

V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV/SAT a krbovými kamny a rozkládací sedačkou. Malá ložnice s patrovou postelí a rozkládacím gaučem, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 a 6 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy.

Stravování:

Vlastní stravování.

Okolí:

V Okolí chalupy "Mezi potůčky" je celá řada sportovního a kulturního vyžití. Jednotlivci i celé rodiny s dětmi navštěvují například tato místa a atrakce: Cyklotrasy v okolí chalupy Mezi potůčky; Lanové centrum, bobová dráha (Dolní Morava); Horské koloběžky v Orlických horách; Horské minikáry (Ramzová); Rozhledna na Suchém Vrchu; Vojenské muzeum Králíky; Muzeum československého opevnění – dělostřelecká tvrz Bouda (z let 1935 – 1938); Pivovarské muzeum Hanušovice; Poutní areál Hora Matky Boží (Dolní Hedeč); Muzeum řemesel Letohrad; Přehrada Pastviny na Divoké Orlici u Nekoře
VlastníVlak (zástávka ve vzdálenosti 1,5 km od chalupy)Bus (zastávka ve vzdálenosti 1 km od chalupy)Reklama