Šumperk.info

oblačno oblačno, -4°C

Dnes je čtvrtek 12.12 a svátek má Simona

Aktuality:


Apartmány Okoun Velké Losiny

Rudérmády a44, Velké Losiny

Apartmány Okoun, Velké Losiny

Apartmány Okoun ubytování v lázeňském městečku Velké Losiny. Apartmány Okoun ubytování v lázeňském městečku Velké Losiny.
Hosté mohou využít vybavení jako jsou například vlastní parkoviště, společenská místnost, šipky.
Celý objekt je nekuřácký. Ubytovaní mohou také využívat zahradní posezení s ohništěm, dětské pískoviště, venkovní stolní tenis, travnaté hřiště a trampolína.
Pro zájemce o pěší turistiku nebo cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování,ale také odpočinek a relaxaci.

Vybavení:

1 x 2 lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením1 x 3 lůžkový (pro 2 - 3 osoby) apartmán s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením1 x 4 lůžkový (pro 2 - 4 osoby) apartmán s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením

Okolí:

Nejvýznamnějšími turistickými zajímavostmi je bezpochyby zámek Velké Losiny a Ruční papírna a muzeum ve Velkých Losinách. Losinský zámek obklopuje krásný krajinářský park. V okolí obce můžete navštívit Veterán muzeum a Zoopark Rapotín nebo unikátní přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. Velké Losiny prosluly v letech 1678 až 1692 čarodějnickými procesy. Inkviziční tribunál který poslal na smrt desítky lidí řídil neblaze proslulý František Jindřich Boblig z Edelstadtu, dnešních Zlatých Hor. Velké Losiny mají několik místních částí - Bukovice, Ludvíkov, Maršíkov, Velké Losiny a Žárová.
V zimním období se v okolí nabízí řada moderních lyžařských areálů s bohatou infrastrukturou, např. Ski areál Přemyslov , Ski areál Kouty nebo ski areál na Červenohorském sedle , a velké množství běžeckých tras v úpatí i na hřebenech Hrubého Jeseníku.V letní sezóně je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku a cykloturistiku v podhůří i na hřebeny Hrubého Jeseníku, nebo příležitost jen pro relaxační pobyt a oddech, který Vám zpříjemní i termální koupaliště.Reklama