Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 26°C

Dnes je neděle 5.7 a slaví se Ciril & Metoděj

Aktuality:


Apartmánový dům Pasťák Loučná nad Desnou

Kouty nad Desnou 3, Loučná nad Desnou

Apartmánový dům Pasťák, Loučná nad Desnou

Přímo v srdci Kout nad Desnou. Je dobře dostupný z nádraží (cca 200 m), v blízkosti objektu se nachází areál Kouty (cca 400 m). Ubytovat se můžete v 10 apartmánech s vlastním příslušenstvím po kompletní rekonstrukci. Nabízíme samostatné apartmány. K dispozici je lyžárna/kolárna. Parkování u objektu. Objekt je situován PŘÍMO V CENTRU Kout nad Desnou, 350 metrů od Ski areálu Kouty. Apartmánový dům je vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny, ale především ty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou na kole či lyžích. Celková kapacita je 62 míst v celkem 10 apartmánech. Nově nabízíme možnost společenské místnosti pro cca 30 osob. Vytápění elektrikou. Parkování u objektu na vlastním parkovišti. V létě máte možnost posezení na zahradě, u ohniště, grilu, či u bazénu. Děti jistě uvítají vybavené dětské hřiště s lanovou a lezeckou stěnou, skluzavkou,houpačku a domečkem na hraní, rádi si zaskáčou na trampolíně ( 3m) a pohrají na pískovišti. Pro malé i velké je k dispozici stůl na ping pong. V zimě Vám Jeseníky nabízí rozptýlení širokou škálou nabídky lyžování sjezdového i běžkového.  Součástí ceny nejsou spotřebované energie - hradí se na konci pobytu dle reálné spotřeby, odhad spotřeby vám při upřesnění kalkulace rádi sdělíme (Topení: Elektrické vytápění)
Další poplatky:
Lázeňský poplatek: dospělí 21,- Kč/ den, děti 6,- Kč/den
Povlečení 60,- Kč / ks
Příjezd po 18:00 možný pouze po dohodě, ubytování od 18:00 - 21.00 je spoplatněno á 250,- Kč/apartmán, po 21:00 není možno se ubytovat - véce ve smluvních podmínkách
Příplatek v období jarních prázdnin +10%
Vratná kauce (apartmán, 8 osob) 2.000,-Kč - 3.000,- Kč
Vratná kauce (apartmán, 4 osoby) 1.000,- Kč - 2.000,- Kč
Domácí zvířata: Ne
Kouření: Ne

Vybavení:

10 nadstandartně vybavených apartmánů o rozloze 50 – 70 m2, s vybaveným kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením, lyžárna, společenská místnost k pronajmu. Vybavení obytné části: V chodbě je botník s věšákem, ve společenské části se nachází plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sedačka, komoda, obývací pokoj má sedací soupravu, konferenční stolek, LCD televizi, v ložnicích jsou válendy a skříň, ve společných prostorách je dlažba, v ložnicích koberec.

Stravování:

V restaurace, pivnice, 400 metrů od objektu bar Lyžárna, pizzerie. Apartmány jsou vybeny kuchyňským koutem. (1 x lednice, 1 x varná deska, varná konvice, digestoř, mikrovlnná trouba, stůl, židle, jídelní kout) Další možnosti dokoupení polopenze ve spolupráci s areálem Kouty.

Okolí:

K objektu patří uzavřená zahrada 1000 m². K dispozici je dětské hřiště a domeček na hraní, ping pong, trampolína (3m), bazén (4,5m), pískoviště, zahradní lehátka, posezení s masivního dřeva, ohniště a gril. Zahrada je obklopena zahradními tújemi a dalšími stromy, které izolují zahradu od okolí.
Doprava, parkování: Vlastní parkoviště, přímo u objektu min pro 10 aut.  V plné sezoně 1 automobil na apartmán. Dostupnost autem ( parkování u objektu), autobusem (zastávka cca 10m), vlakem (zastávka cca 200m).
V LETNÍM OBDOBÍ LZE VYUŽÍT VELKOU ZAHRADU U OBJEKTU – ZDE JE POSEZENÍ, OHNIŠTĚ, BAZÉN, LEHÁTKA,  PRO DĚTI ZÁZEMÍ V PODOBĚ DĚTSKÉHO HŘÍSTĚ, PROLÉZAČEK, DOMEČKU NA HRANÍ, TRAMPOLÍNA, PING PONG
Letní aktivity
Přímo v Koutech projížďky na koních, wellness v hotelu Dlouhé stráně. Nezapomenutelná je návštěva elektrárny Dlouhé stráně. Areál Kouty nabízí širokou škálu zábavy a výletů. V Loučné nad Desnou je možno navštívit sportovně rekreační areál Kociánov, kde je velké hřiště pro děti se spoustou atrakcí, dále zde pak můžete vyzkoušet rybolov a také procházku v nedalekém zámeckém parku. V Loučné nad Desnou je rovněž možno si pronajmout hřiště či zahrát minigolf, je zde i rampa a skatepark. Dokonce je možno si v Loučné zahrát i paintball. Ve velkých Losinách můžete navštívit termální koupaliště Velké Losiny, zámek Veklé Losiny, lázně Velké Losiny, Papírna a muzeum papíru Velké Losiny. Areál zdraví Velké Losiny. Také zde můete vyhledat minigolf a rybolov.
Z dalších a vzdálenějších atrakcí můžete navštívit krytý bazén v hotelu na Červenohorském Sedle, zkusit vyhlídkové lety, navštívit Pradědovo dětské muzeum v Bludově, veterán muzeum a Zoo park Rapotín.

Vlastním dopravním prostředkem, vlakem (zastávka cca 200m), autobusem (zastávka u ubytování)Reklama