EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 13°C

Místy blízký déšť Zítra 11°C

Dnes je středa 18.9 a svátek má Kryštof

Aktuality:

Nabídka práce: Koordinátor/Koordinátorka projektů financovaných z prostředků Evropského sociálního f

Charita Zábřeh

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na MPSV)

Náplň práce:
• kontrola provádění aktivit projektů organizace realizovaných v rámci ESF
• vedení potřebných statistik
• příprava podkladů pro zprávy o realizaci
• administrativní a organizační činnosti spojené se zabezpečením projektů
V rámci projektu zaměřeného na podporu pečujících osob:
• koordinace, realizace a kontrola aktivit projektu
• komunikace s pečujícími osobami, aktivní účast na aktivitách projektu
• úzká spolupráce s koordinátory podpory, jejich podpora
• spolupráce na monitoringu a evaluaci projektu, na zpracování evaluační zprávy
Profil kandidáta/tky:
• Dlouhodobá praxe a zkušenosti v oboru sociální práce, sociální péče nebo speciální pedagogika; znalost problematiky pečujících osob výhodou
• Organizační a komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
• Znalosti z oblasti vedení a motivace týmu
• Zkušenosti s realizací evropských (ESF) nebo grantových projektů
Nabízíme:
• zajímavou a smysluplnou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
• profesní rozvoj a možnost seberealizace
• podporu formou supervizí
Nástup v průběhu měsíce září 2019, případně dle domluvy.
Zájemci mohou doručit (elektronicky nebo písemnou formou) svůj profesní životopis a motivační dopis v termínu do 19.9.2019 na adresu: Charita Zábřeh, Žižkova 15, 789 01 Zábřeh, email: info@charitaza

Orientační plat: 27 600 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno?ref=16841300730.

Vloženo: 9. 9. 2019 v 12:38