EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Občasný mírný déšť Dnes 25°C

Místy blízký déšť Zítra 26°C

Dnes je pondělí 22.7 a svátek má Magdaléna

Aktuality:

Nabídka práce: Svářeč CO2

Q TECH s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na MPSV)

Osobní kontakt; Mzdové podmínky dle zkušeností a praxe. Praxe výhodou. Znalost čtení výkresové dokumentace.

Pracovní náplň:
- svařování strojních součástí
- požadujeme certifikace dle ČSN EN 287-1 nebo ČSN EN ISO 9606-1
- samostatná práce podle výkresové dokumentace

Nabízíme:
- Zázemí stabilní a prosperující firmy
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 2x ročně výkonové odměny
- 5 týdnů dovolené
- Možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 6-14.00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.

Orientační plat: 20 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno?ref=9314210728.

Vloženo: 16. 4. 2019 v 01:57