Šumperk.info

oblačno oblačno, 13°C

Dnes je pondělí 20.9 a svátek má Oleg

Aktuality:

Nabídka práce: Seřizovač/ka strojů a zařízení

UVAX, s. r. o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na stránky ÚP)

Osobní kontakt;
Náplň práce:
- Příprava materiálu k výrobě
- Obsluha a seřizování lisů,bodovaček,svářeček
- Kontrola chodu strojů a zařízení
- Kontrola technického stavu strojů
- Kontrola kvality výrobků

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického zaměření
- Praxe v oboru výhodou
- Manuální zručnost a zodpovědný přístup
- Základní znalost práce na PC
- Samostatnost, spolehlivost, schopnost spolupráce

Nabízíme:
- Práce na PP s možností na dobu neurčitou
- Kompletní zaškolení a podporu
- Kvalitní mzdové ohodnocení + prémie
- Jednosměnný provoz
- 5 týdnů dovolená
Nástup a mzdové podmínky dle dohody. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 6-14.00, e-mailem.

Orientační plat: 100 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66729065.

Vloženo: 10. 9. 2021 v 22:53