Šumperk.info

zataženo zataženo, 13°C

Dnes je pondělí 20.9 a svátek má Oleg

Aktuality:

Nabídka práce: Montážní dělník/ce

Master Bike, s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na stránky ÚP)

Hledáme zaměstnance na pozici montážní dělník/ce.
Náplň práce: práce v montáži jízdních kol.
Požadujeme aktivní přístup, pečlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost - práce se vzduchovou pistolí.
Nabízíme stabilní zaměstnání v ranním provozu (pracovní doba 5:30 - 14:00 pouze ve všední dny), pravidelně vyplácenou mzdu včetně odměn a prémií. Pravidelně vyplácené prémie, odměny za nadstandardní pracovní výkon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Své životopisy zasílejte na uvedený email, případně nás kontaktujte telefonicky ve všední dny 7:00 - 14:00.

Orientační plat: 20 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66728438.

Vloženo: 9. 9. 2021 v 22:17