Šumperk.info

zataženo zataženo, 15°C

Dnes je neděle 25.9 a svátek má Zlata

Aktuality:

Nabídka práce: Dispečer/ka pro technický dispečink

Nemocnice Šumperk a.s.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na stránky ÚP)

Co požadujeme:
- středoškolské vzdělání;
- vzdělání technického zaměření v oblasti elektrotechniky, vyhrazených technických zařízení nebo IT vítáno;
- zkušenosti s měření a regulací systémů vítány
- platná odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb., minimálně § 6 v elektrotechnice pro samostatnou činnost na elektrických zařízeních v provozu vítána; zajištění nepřetržitého provozu technického dispečinku ve 12 hod směnách od 7-19 hod + 19-7 hod;
- schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, spolehlivost, rozhodnost, pečlivost;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Co Vás čeká:
- obsluha centrálního technického dispečinku nemocnice;
- ovládání a řízení jednotlivých technologických celků;
- kontrola a oblsuha bezpečnostních systémů nemocnice;
- řeší vzniklé provozní porucha a havárie;
- podílí se na operativní údržbě a odstraňování závad.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- nekuřáckou politiku organizace;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
- motivační dopis;
Pracovní doba je ve 12 hod. směnách - od 7:00 - 19:00 a od 19:00 - 07:00. Kontakt: e-mailem.

Orientační plat: 26 500 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66870680.

Vloženo: 1. 9. 2022 v 19:16