Šumperk.info

zataženo zataženo, 19°C

Dnes je neděle 25.7 a svátek má Jakub

Aktuality:

Nabídka práce: Obsluha lanové dráhy

K3 SPORT, s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na stránky ÚP)

Přijmeme obsluhu lanové dráhy do sportovního areálu v Koutech nad Desnou. Místo výkonu práce: Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.
Náplň práce: obsluha a údržba lanovky, areálu bike parku.
Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost
Nabízíme: práci na pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, možný i zkrácený úvazek - dle dohody, zaškolení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti. prac. doba 8-16.30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Orientační plat: 22 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66667030.

Vloženo: 17. 5. 2021 v 21:49