Šumperk.info
Dnes je čtvrtek 14.11 a svátek má Sáva

Aktuality:

Nabídka práce: Odborný referent – merchandising

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh

Kontaktovat e-mailem

Do našeho týmu hledáme:

Odborný referent – merchandising

Náplň práce:
- organizovat a řídit prezentaci zboží na prodejnách
- analyzovat prodejní prostor, rozmístění zboží a optimální uspořádání regálů
- pravidelná kontrola úrovně nabídky zboží na prodejnách
- provádět a organizovat základní narovnání zboží v pultech a chladících vitrínách
- kontrola dodržování doby použitelnosti a doby minimální trvanlivosti
- provádět instruktážní činnost vedoucích prodejen
Požadavky:
- zkušenost s vedením kolektivu, nejlépe v oboru (není podmínkou)
- ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně
- loajalitu a časovou flexibilitu
- ŘP, auto, flexibilita v rámci regionu
Nabídka:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup dle dohody
- doplňkové benefity (příspěvek na stravenky a rekreaci)

Přihlášky zasílejte do 28. 1. 2018

Kontakt: Jednota, spotřební družstvo Zábřeh
Marcela Bečanová, provozní náměstek
email: becanova@jednota-zabreh.cz, tel.: 727 865 237

Orientační plat: neuveden

Vloženo: 8. 1. 2018 v 10:44