EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 9°C

Částečně oblačno Zítra 7°C

Dnes je pondělí 18.2 a svátek má Gizela

Aktuality:


Nabídka práce: Obchodní zástupce/obchodní zástupkyně

REDOGAN s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na MPSV)

REDOGAN s.r.o. nabízí svým klientům úplné portfolio služeb call centra a navazujících služeb v oblasti správy pohledávek a telemarketingu. Pracujeme pro významné klienty v oblasti energií, bankovnictví a telekomunikací.
Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici obchodní zástupce pro zastupování společnosti v obchodní činnosti po celé ČR.
Předmětem Vaší činnosti bude zejména akvizice nových klientů, tvorba nabídek a prezentace portfolia společnosti, tvorba a realizace obchodních plánů, cílů a strategie a report týdenních a měsíčních aktivit.
Hledáme optimistické kolegy a kolegyně s perfektní prezentací v češtině, kteří mají zkušenost s obchodní činností, vyznají se uživatelsky v MS Office, jsou samostatní, zodpovědní a výsledek je pro ně důležitým bodem v pracovní činnosti.
Nabízíme kombinované odměňování, tzn. fixní mzdu + provize z obchodu odpovídající dosaženým výsledkům. Sami si zvolíte začátek a konec pracovního dne (pružná pracovní doba) a můžete pracovat z "domácí kanceláře" (Home Office). Spolupráce možná i na zkrácený úvazek. Pracovní doba je pružná, ale vesměs v době 8 - 16.30 hod.
Pohovor s kandidáty vybranými na základě zaslaného CV bude probíhat v kanceláři v Šumperku v individuálně dohodnutém čase.

Orientační plat: 25 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno?ref=15726770730.

Vloženo: 9. 2. 2019 v 01:58


Reklama