EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Občasný silný déšť Dnes 19°C

Místy blízký déšť Zítra 16°C

Dnes je pondělí 16.9 a svátek má Ludmila

Aktuality:


Nabídka práce: Řidič/ka MKD - tahač s návěsem - relace EU

LOGES TRADE s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na MPSV)

Nabízíme: Řidič mezinárodní kamionové dopravy - tahač s návěsem. Nástup dohodou na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Relace EU s kvalitním vozovým parkem EURO 6. Víkendy volné. Zaškolení a odbornou pomoc, motivující finanční ohodnocení, mzdové podmínky dle vnitřního předpisu zaměstnavatele.
Požadujeme:
Prokazatelnou praxi v MKD min. 2 roky s návěsem nebo soupravou, čistý trestní rejstřík, veškeré potřebné platné doklady, školení a prohlídky pro výkon profese řidiče vozidla sk. C+E - ŘP "C, E", kartu do digitálního tachografu, časovou flexibilitu, samostatnost, vstřícnost a dobré vystupování, ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem, znalost NJ/AJ výhodou. Mzdové podmínky dle vnitřního předpisu zaměstnavatele - upřesněno při osobním jednání.
Prac. doba - vyjíždí se v pondělí, návrat v pátek, víkendy volné.
Zaměstnanecké výhody: stabilizační příspěvek 5.000,- Kč po setrvání ve firmě 1 rok za podmínky max. přípustné absence v pracovním procesu 5 dní/1 rok.

Kontakt: v případě zájmu a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků zašlete životopis na e-mail : loges@loges.cz, případně volejte: 732 272 054. Vybraní uchazeči budou informováni zpět elektronickou formou, případně telefonicky.

Orientační plat: 30 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno?ref=16770100790.

Vloženo: 23. 8. 2019 v 01:56


Reklama