Šumperk.info

jasno jasno, 8°C

Dnes je pondělí 13.7 a svátek má Markéta

Aktuality:


Nabídky práce: Doprava

Řidič/ka MKD

10. 7. 2020 v 19:37 - Osobní kontakt; Pracovní náplň: řízení kamionu v jednočlenné nebo dvoučlenné osádce. Požadujeme: řdičský průkaz skupiny C, E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, praxe s návěsem,…

Uklízeč/ka

10. 7. 2020 v 19:37 - Osobní kontakt; Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: úklid autobusů - vytírání, utírání prachu, čištění oken. Pozice je vybavena systémy pro…


Řidič/ka sk. C

2. 7. 2020 v 19:51 - Řidič/ka sk. C - profesní průkaz - vůz tatra, VZV výhodou, strojnický průkaz výhodou. Prac. doba 7-15:30. Stravenky. Kontakt: telefonicky, e-mailem.…

Řidič C + E návěs

2. 7. 2020 v 19:51 - Místo výkonu práce: Obec Zábřeh, Ulice Olomoucká č.p. 2367/15, PSČ 789 01. Nástup ihned na dobu neurčitou. ZAVEDENÁ A PROSPERUJÍCÍ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST PALLAS ZÁBŘEH HLEDÁ MEZI SEBE NOVÉ ŘIDIČE C+E…


Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

2. 7. 2020 v 19:51 - Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Víkendy volné, jezdí se pravidelné přepravy do D a zpět. Požadujeme C+E, psychotesty, školení, flexibilitu. Vozidla DAF Euro 6. Informace k pracovní době - vyjíždí…

Řidič/ka - vnitrostátní kamionové dopravy

2. 7. 2020 v 19:51 - Řidič na pravidelnou vnitrostátní linku Mohelnice - Olomouc - Mohelnice. ŘP C+E, profesní způsobilost, psychologické vyšetření. Pracovní doba pondělí až pátek, 12 h směny. 3-4 směny týdně. Kontakt:…


Řidič/ka nákladního vozidla TATRA 815

25. 6. 2020 v 20:39 - Místo výkonu práce: okres Šumperk, okolní region. Řidičské oprávnění sk. C, profesní průkaz. Vhodné i pro OZP. Pracovní doba od 7:00. Kontakt: telefonicky.…

Řidič dodávky do 3,5 t

19. 6. 2020 v 21:34 - Osobní kontakt; Rozvoz zboží v okolí Šumperka do 80 km. Požadujeme: tr. bezúhonnost, ŘP "B", oprávnění na VZV, spolehlivost, fyzickou zdatnost (břemena do 20 kg), příjemné vystupování, smysl pro…


Řidič/ka "C, E"

19. 6. 2020 v 21:34 - Pravidelné vnitrostátní přepravy v "kolečku". Profesní způsobilost řidiče, ŘP "C, E". Volné víkendy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.…

Řidič/ka taxislužby

18. 6. 2020 v 20:23 - Flexibilita, komunikativnost, aktivní řidič/ka, ŘP "B". Starší 21 let (dle zákona). Pracovní doba bude sjednána po domluvě podle možností a časové flexibility zaměstnance. Vhodné i pro OZP. Možné na…


Řidič/ka "B"

15. 6. 2020 v 22:25 - Osobní kontakt; Jedná se o rozvoz pečiva v oblasti okresu Šumperk. ŘP sk. B, výhodou sk. C a profesní průkaz. Pracovní doba od 02.00-10.00 hod. + rozvoz v sobotu a neděli. Kontakt: e-mailem nebo osobní kontakt…

Řidič/ka kaminou (MKD)

1. 6. 2020 v 20:54 - ŘP "C"+"E". Turnusová prac. doba dle zakázek. Diety, kapesné, stravné, dovolená 5 týdnů. Kontakt: e-mailem.…


Referent/ka Odboru rozvoje a územního plánování

22. 5. 2020 v 21:29 - Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, a nařízení…

Skladník- řidič/ka "C"

20. 5. 2020 v 20:59 - Požadavek: profesní průkaz řidiče, spolehlivost, loajalita, vyučen v oboru instalatér (výhodou). Popis pozice: výdej zboží ze skladu v oboru vodoinstalatérství a topenářství. Prac. doba 7-15.30.…


Řidič/ka nákladního automobilu

15. 5. 2020 v 21:03 - Řidičský průkaz "C". Pracovní doba od 7:00. Kontakt: telefonicky.…

Skladník/ce

13. 5. 2020 v 20:38 - Náplň: manipulace se zbožím, evidence zboží, příjem od dodavatelů, výdej na zakázky. Úklid svěřených prostor. Požadavky: ŘP B, znalost práce na PC. Prac. doba 8-16.00. Výhody: příspěvek na…