EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 13°C

Místy blízký déšť Zítra 11°C

Dnes je středa 18.9 a svátek má Kryštof

Aktuality:

Nabídka práce: Úvěrový specialista - brigádně

Monika Petrová / Profi Credit

+420 734 464 686

Kontaktovat e-mailem

Do zavedené pobočky v Šumperku hledáme obchodně laděného člověka.
Vhodné i pro zaměstnané, studenty, důchodce
PODMÍNKOU JE VLASTNÍ PC ( notebook) a telefon.

Náplň práce
- Zadávání inzerátů ve stanovené formě na stanovené inzertní servery
- Hromadné rozesílání promo mailů a sms
- Případné vyřizování telefonátů v kanceláři
- Další administrativní úkony dle pokynů vedoucí pobočky
- Docházka 3x týdně po 3 hodinách dle domluvy v kanceláři, zbytek práce možno z domu

Požadavky
- Čistý trestní rejstřík
- Čistý insolvenční rejstřík
- Minimálně maturitní vysvědčení
- Spolupráce je na ŽL – bez vyjímky!!Jedná se o práci s osobními daty, dohled nad námi vykonává ČNB. Tyto požadavky jsou stanoveny s ohledem na nově platný zákon o SÚ., jiná forma spolupráce není možná.

Mzda
- základní odměna je FIX- 5.000 Kč/měsíc + bonusy
- průměrný výdělek s bonusy za 3-6hodin práce týdně je 10.000 Kč

Pro bližší informace a domluvení pohovoru prosím volejte 734 464 686.

Orientační plat: 10 000 Kč

Vloženo: 20. 3. 2018 v 08:05