Šumperk.info

oblačno oblačno, 13°C

Dnes je pondělí 20.9 a svátek má Oleg

Aktuality:

Nabídka práce: Projektový manažer/ka

NOVATRONIC, s.r.o.

Zobrazit kontaktní údaje (odkaz na stránky ÚP)

Požadujeme:
- SS/VŠ vzdělání technického/ekonomického směru - vhodné i pro absolventy
- základní schopnost čtení a práce s technickými výkresy
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost NJ výhodou
- ŘP "B"
- znalost práce na PC

Náplň práce:
- komunikace a rozvíjení obchodních vztahů se stavajícími zákazníky
- vedení zakázkových projektů
- příprava cenových nabídek
- spolupráce s architekty, projektanty, designéry a konstrukcí

Výhody:
- flexibilní pracovní doba
- práce na zajímavých projektech v ČR a zahraničí
- stravenkový paušál
- sleva pro zaměstnance na naše výrobky
- 3 dny zdravotního volna
Kontakt: e-mailem.

Orientační plat: 40 000 Kč

Inzerát byl získán z Úřadu práce Šumperk. Uvedený plat je orientační a může se od skutečného lišit.
Detail této nabídky práce naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66728539.

Vloženo: 9. 9. 2021 v 22:17